Bitcoin ticareti yapmak için yapay zeka yazmak mantıklı mı?

Hocam yapacağım ama bilmiyorum hesaplamalarıma göre günlük milyonlarca dolar kazandıracak ama hiç gerçekçi gelmiyor bu rakamlar elimde yeterli para kaynaklar vs. var.
Nisan ayında full-stack developer nasıl olunur diye bir konunuz var, 3 ayda bu seviyeye geldiyseniz helal olsun :)

Hocam takılmasında bir sakınca olduğunu düşünmüyorum mesela ben çok iyi bir yazılımcıyım desem ve Technopat'te takılmaktan eğlensem siz bana sen çok iyi yazılımcısın neden Technopat'te takılıyorsun mu diceksini?

Senin milyar dolarlık bir projen varsa, 4-5 yıl bunun üstüne çalışacaksan takılmazsın. Bu teknoloji milyarderleri forumlarda takılarak dolar milyarderi olmamıştır herhalde. Çalışarak olmuştur. Bence. 😀
Arkadaş 1-2 ayda yapay zeka yapılabileceğini sanıyor galiba.

Konuyu açan arkadaşın dedikleri hakkında bir fikri olduğunu sanmıyorum.

Yapay zeka öyle yazdım oldu bir şey değil. Arkadaş ekrana isim yazdırmanın bir üstü sanıyor sanırım.

Konuyu açan arkadaşın dedikleri hakkında bir fikri olduğunu sanmıyorum.

Yapay zeka öyle yazdım oldu bir şey değil. Arkadaş ekrana isim yazdırmanın bir üstü sanıyor sanırım.
Openai 2015 te kurulmuş. Wikipediadan alıntıdır:
Aralık 2015'te, Sam Altman, Greg Brockman, Reid Hoffman, Jessica Livingston, Peter Thiel, Elon Musk, Amazon Web Services (AWS), Infosys ve YC Research, OpenAI'nin kuruluşunu duyurdular ve bu girişime 1 milyar dolardan fazla bir kaynak ayırdılar.

1 milyar dolar diyor bak orada, 2015 diyor.

Openai 2015 te kurulmuş. Wikipediadan alıntıdır:
Aralık 2015'te, Sam Altman, Greg Brockman, Reid Hoffman, Jessica Livingston, Peter Thiel, Elon Musk, Amazon Web Services (AWS), Infosys ve YC Research, OpenAI'nin kuruluşunu duyurdular ve bu girişime 1 milyar dolardan fazla bir kaynak ayırdılar.

1 milyar dolar diyor bak orada, 2015 diyor.
Bana neden bunu neden söylediğinizi anlamadım?

Nisan ayında Full-stack developer nasıl olunur diye bir konunuz var, 3 ayda bu seviyeye geldiyseniz helal olsun :)

Hocam zaten şu an o seviyede değilim aylar boyunca hatta yıllar bile olabilir yapay zeka hakkında gece gündüz araştırma yapacağım ne gerekirse öğreneceğim.

Hocam zaten şu an o seviyede değilim aylar boyunca hatta yıllar bile olabilir yapay zeka hakkında gece gündüz araştırma yapacağım ne gerekirse öğreneceğim.
Sen yine çalış, öğrenebildiklerini öğren tabi ki. Bilgiden zarar gelmez. Hedef güzel ama sadece çalışmakla da olacak iş değil. Yetişmiş insan lazım, iyi planlama lazım. Onları geçtim çok para lazım çok.

Yeni konular

Geri
Yukarı