Brave YouTube reklamlarını engelleyemiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Brave'de uBlock Origin kullanıyordum, sanırım reklam sistemini değiştirmişler en son o da YouTube'da engellememeye başladı. AdGuard kurdum sorunsuz çalışıyor.

Brave'in reklam engelleyicisi çok da iyi değil ek bir eklenti kurmanızı öneririm. Önerim AdGuard veya uBlock Origin.

Brave'de uBlock Origin kullanıyordum, sanırım reklam sistemini değiştirmişler en son o da YouTube'da engellememeye başladı. AdGuard kurdum sorunsuz çalışıyor.
Evet, bu durum anlık düzelse bile çoğu zaman böyle kopukluklar yaşanıyor.
Brave'in reklam engelleyicisi çok da iyi değil ek bir eklenti kurmanızı öneririm. Önerim AdGuard veya uBlock Origin.
Bu yüzden alternatif bir sistem olarak önerdiğiniz eklentiler kurulabilir.

Bende sıkıntı yok. Güncel sürüm
1.56.20 Chromium: 115.0.5790.171 (Resmi Derleme) (64 Bit)

En son yanlış hatırlamıyorsam Chrome'da da reklam engelleyici eklentiler çalışmıyordu. Bir sürü eklenti denemiştim.
Chromda 3 reklam engelleyici kullanıyorum AdBlock, AdGuard ve uBlock Origin üçü de aktif. Kullan bunları kaçak bet sitesi reklamları hariç bütün reklamları engelliyor diyebilirim.

Bu ablock o ablock fark etmez yani bir şekilde istenilen adblock performansı elde ediliyor ama Brave kullanmayın önermiyorum login sistemi e posta sistemine geçmediği sürece. Çok basit önemsiz bir detay gibi duruyor bu dediğim ama başına gelmeyen anlamaz ne demek istediğimi. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı