Bu sene kim şampiyon olur?

Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-8265U CPU @ 1.60GHz 1.80 GHz
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: Intel UHD Graphics 620 😒(Dahili)
Marka ve Bilgisayar Türü: Lenovo/ AIO PC
Kim olur? Görüşlerinizi bekliyorum. GS FB BJK.

Fenerbahçeliyim ama gerçekler acıtır hocam.
Galatasaray hakkıyla kazanacak gibi.
Jorge jesusu suçlamıyorum çünkü fener taraftarına kusursuz biri bulmak zor.

Hocam sezon sonu attığımız 8 fark + Avrupa grubu namağlup. Makina Fenerbahçe'yi hatırlayıp iyi gün taraftarlığı yapmazsak Jesus kalmalı diyorum. Fakat Beşiktaş Kadıköy farkı, İstanbul beraberliği, GS kadıköy farkı. 5 yıl şampiyon olamama. Ali koç bye bye diyorum ben. Bence jorge jesus kalmalı ama. Fakat hakemler çok Galatasaray'a oynuyor hocam. Alanyaspor maçı, Karagümrük maçı, İstanbulspor maçı, Konyaspor maçı(Fenerbahçemizin maçları.) Sivasspor, Karagümrük, Alanyaspor, Giresunspor(Galatasaray) ve daha fazlası. Bu TFF ve bu MHK ile zor hocam.

Hocam sezon sonu attığımız 8 fark + Avrupa grubu namağlup. Makine Fenerbahçe'yi hatırlayıp iyi gün taraftarlığı yapmazsak jesus kalmalı diyorum. Fakat Beşiktaş kadıköy farkı, İstanbul beraberliği, GS kadıköy farkı. 5 yıl şampiyon olamama. Ali koç bye bye diyorum ben. Bence jorge jesus kalmalı ama. Fakat hakemler çok Galatasaray'a oynuyor hocam. Alanyaspor maçı, karagümrük maçı, istanbulspor maçı, konyaspor maçı(fenerbahçemizin maçları.) Sivasspor, karagümrük, alanyaspor, giresunspor(Galatasaray) ve daha fazlası. Bu TFF ve bu mhk ile zor hocam.

Hocam 2013'te UEFA şampiyonluğuna bile girebilirdik diye düşünürken şimdi İstanbul spor maçında gol atabilir miyiz diye düşünüyordum.
Hocam bir şeyler değişmeli ya Fenerbahçe de. Gerçekten güzel bir forvet bulmaları lazım. Samatta gibi oyuncular arayarak vakit kaybettik fazlasıyla.
Şöyle gerçekten geçn ya da orta yaşlı bir forvet ve bir orta sahamız olsa toparlarız gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı