Core 2 duo E6550 sistememe GTX 750 Ti strıx almalı mıyım?

ufuukklc

Hectopat
Daha fazla  
Anakartım;
Asus STRIX GTX750 Ti OC GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce destekler mi acaba? Yardımcı olur musunuz? Ona göre almayı düşünüyorumda. Anakartım gıgabyte ga-g41m-es2l

Yok mu yardımcı olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartından çok bize işlemcin ve güç kaynağın önemli.

1- İşlemcinin modeli ne? (AIDA64 ile öğrenebilirsin.)
2- Güç kaynağın kaç watt? (Güç kaynağı üzerinde etiketi yazar.)

Anakarta gelince, anakartın biraz eski sürüm. Bilgisayara takıldığında GTX750 Ti algılanamayabilir.

Senin için en uygun ekran kartı R7 250 olur.

ASUS R7250-1GD5 Radeon R7 250 1 GB GDDR5 128 Bit Ekran Kartı - Ürün Kategorileri

Öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim, güç kaynağım 400 watt, işlemcimin modelide dual core ıntel core 2 duo e6550, 2333 mhz (7x333)

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartların çoğu ekran kartına uyar ama bu anakarta pek birşey diyemem, güç kaynağın kaç watt?
400 watt.

İşlemcin ve anakartın için en uygun model R7 250 olur. Eğer daha yüksek derecelerde istersen onu ancak R7 260X yaparız. ;)

http://www.vatanbilgisayar.com/r7-260x--gddr5-2gb-128bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html
Anladım peki R7 260x taktıgımda son cıkan oyunlarda orta ayarda aman aman beklemiyorum performans alabilir miyim LOL oynuyorum bu arada o yüzden soruyorum.

R7 260X ile yeterli performansı alacaksın. Diğer oyunları da rahatlıkla Medium-High oynarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Buda benim r7 260x süper bir kart herkez tavsiye ederim.
Edit:Video Bana Aittir.

R7 260X ile yeterli performansı alacaksın. Diğer oyunları da rahatlıkla Medium-High oynarsın.

Çok teşekkür ederim sistemde şuan 2 gb ram takılı onu 4 yada 8 yükseltsem performans artışı sağlarmıyım çok soru sordum kusura bakmayın bilgim olmadıgı için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı