Core 2 Duo E7500 sisteme yükseltme

Kendi sistemine R7 240 al çünkü bu sistemlerdeki ekran kartlarından daha iyi bir ekran kartı.

Peki oynamak istediğin oyunlar neler?

Çok teşekkürler arkadaşım.
Bide Ram konusunda yardımcı olurmusun
Oynuyacağım oyunlar CS GO / LOL / Knight Online
@ysnBLC
Anakartın 4GB ye kadar destekliyor. Sende 2gb var ve tahminimce 667MHz hızında çalışıyor. Ya DDR2 2GB 667 MHz bir ram daha alacaksın yada anakartının desteklediği en yüksek hız olan 1066MHz lik DDR2 4GB Ram alacaksın. 1066MHz bulursan iyi olur bilgisayarda bi hızlanma olur ama pahalıdır ve belki çalışmayabilir (Anakartını doğru yazdıysan kendi sitesinde desteklediği yazıyor. Yani çalışır.) 667 MHz lik kolay bulursun hızlanma olmaz sadece oyunlar için biraz daha yer açmış olursun.

Ben E4500 sistemimi güncelliyorum yarın Aliexpress'ten bir tane E5430 alacağım. Sizde böyle bir şey yapabilirsiniz.
@TheSıyanuR
Alımışken bi Q9400 falan al dört çekirdek 2.6ghz 60 tl.

@ysnBLC
Anakartın 4GB ye kadar destekliyor. Sende 2gb var ve tahminimce 667MHz hızında çalışıyor. Ya DDR2 2GB 667 MHz bir ram daha alacaksın yada anakartının desteklediği en yüksek hız olan 1066MHz lik DDR2 4GB Ram alacaksın. 1066MHz bulursan iyi olur bilgisayarda bi hızlanma olur ama pahalıdır ve belki çalışmayabilir (Anakartını doğru yazdıysan kendi sitesinde desteklediği yazıyor.) 667 MHz lik kolay bulursun hızlanma olmaz sadece oyunlar için biraz daha yer açmış olursun.

@TheSıyanuR
Alımışken bi Q9400 falan al dört çekirdek 2.6ghz 60 tl.
Hocam benim dediğim işlemcide 4 çekirdek Xeon işlemci 2.6 ghz ve 30 tl.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı