Crysis 3 oynarken mavi ekran hatası !

yunus emre

Kilopat
Multiplayer Crysis3 oynarken PC bir anda kilitlendi ve mavi ekrana düştü. Bunu dizi izlerken de yapmıştı. Sorun neyde olabilir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her mavi ekran aynı değildir. Ayrıntıları incelemek için C://Windows/Minidump klasöründeki dosyalara ihtiyacımız var.

Şu an yapabileceğimiz bir şey yok. Tekrar olursa dosyaları internete yükleyip burada paylaşın.

Yapabileceğin tek şey kaldı servise göndermek, bak hatta şöyle yap güzel bir kamera bul. Video çek, ardından yetkili kişilere göster. Kartta hata olma ihtimali yüksek.

Ayrıca sorduğunuz her soruda donanım özelliklerinizi de belirtin. Bu 13. mesaj ve konu sarı çizmeli mehmet ağa modunda. Sistem yok, mavi ekran döküm dosyaları yok ve gereksiz trip atan bir konu sahibi var. Mavi ekran hataları trip atılarak çözülmüyor.

Trip atan yok Recep Bey bu bir, ikincisi sizin konuşmanız da çok normal değil, üçüncüsü sistemimi çoğu kişi biliyor.

İnsaf be kardeşim. Ne zaman bilgileri tam verdiniz de anormal bir cevap yazdılar ? Sürekli GTX770 ekran kartından şikayet ediyorsunuz. Öneriler ve yapabileceklerinizi yazdılar. Daha ne yapsınlar. En kolayı var götür servise onlar baksınlar. Benimde HD7950 ile ile ilgili sıkıntım vardı, bir zamanlar her oyunda mavi ekran, donma, yeniden başlatma gibi. Sonra BIOS pilini söküp yeniden taktım. Hiç bir sorun yaşamadım. Zengin olsam alacağım bir tane sana GTX780 bak keyfine.

Ayberk kardeşim ben kimseden ekran kartı dilenmiyorum. İkinci bir ekran kartını alıcağımda zaten.

- - - Güncellendi - - -

Formattan sonra bir sıkıntı olmadı şu an 6 gün oldu hiç bir mavi ekran hatası olmadı sistemi zorladığım halde.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı