CS 2 seçkin hesap olunca fazla drop düşüyor mu?

Ready2Die8

Centipat
Daha fazla  
CS seçkin almak istiyorum 500 TL ya da Epic Games'ten The Last of Us Part 1 almak istiyorum. Arkadaş onu alacağına CS seçkin al drop çıkararak alırsın dedi Steam'den. Sizce mantıklı mı? CS'nin drop düşürme olayı zor mu kolay mı?

Her hafta sağlam kasa atıyor fakat her hafta aktif oynaman lazım. Bırak The Last of Us Part 1'i seçkinin parasını çıkartır üzerine istediğin bir oyun daha alırsın.

CS seçkin almak istiyorum 500 TL ya da Epic Games'ten The Last of Us Part 1 almak istiyorum. Arkadaş onu alacağına CS seçkin al drop çıkararak alırsın dedi Steam'den. Sizce mantıklı mı? CS'nin drop düşürme olayı zor mu kolay mı?

İyi oynuyorsan kolay kötü oynuyorsan çok zor.

Maçları kaybedersen 3 saati bulur yoksa ortalama 2-2,5 saat sürüyor. Amortisi uzun sürüyor, uzun vadeli bir seçenek ve şuan kasa fiyatları düşük pek değmiyor.

Mantıklı değil. Yıllardır oynuyorum öyle 1-2 hafta drop düşüreyim alırım gibi bir olay yok. Hem çok fazla CS oynaman lazım günde saatlerce. Aylar sürer belki yıl. Hem de düşüreceğin drop 1 doları geçmiyor genelde. Bunlarla uğraşacağına git al istediğin oyunu.

1 yıldır aktif olarak aralıksız 2 hesaptan drop alıyorum. Genel olarak kötü, o kadar uğraştıktan sonra sana 0.15 cent bile verebiliyor. Kilovat kasası ilk geldiğinde çok güzel kazandırıyordu ancak onun bile fiyatı şu an yerlerde. Çok çok uzun vadelerde sana bir kazanç elde ettiriyor. Şansa bağlı olarak drop aldığın için net bir şey diyemem ancak 1 ayda 2 hesapla 4 dolar anca kazanabiliyorum.

Haftada 1 kasa, yanına da 3 seçenekten birisini seçiyorsunuz. Kasanın fiyatına, yanına seçtiğiniz şeyin fiyatına göre değişir. Bildiğiniz gibi ucuz kasa da var pahalı kasa da. Alın ya da almayın diyemem, fiyatlar için şansınıza bağlı çünkü. Süre konusuna gelirsek ise haftalık XP takviyesi ile ben rahatça en fazla 5 maçta (1-2 tanesi bazen yoldaş oluyor) seviye atlayabiliyorum. Fakat XP miktarı sizin skorunuza da bağlı.

Geri
Yukarı