CS2'de hangi aşınmışlıkta silah alınmalı?

Burkil06

Picopat
Daha fazla  
Az aşınmış, savaş görmüş gibi ifadeler var. Bunlardan hangisi tercih edilmeli? Bir de silahlar kullanıldıkça eskiyor mu?

Eskimez, skinler o şekilde piyasaya sürülüyor. En iyisi factory new, onu alamıyorsan az aşınmışlar genelde iyi durumda olur. Skinden skine değişiyor ama, bazılarında factory new olmadıkça her tarafı silinmiş oluyor.

Kaplamalar yani skinler kullandıkça eskimez. Benim size tavsiyem en kötü almanız gereken aşınmışlık görevde kullanılmıştır. Bu arada skinlerin aşınmışlık derecesi şöyledir:
1-fabrikadan yeni çıkmış.
2-az aşınmış.
3-görevde kullanılmış.
4-eskimiş
5-savaş görmüş.

Eskimez, skinler o şekilde piyasaya sürülüyor. En iyisi factory New, onu alamıyorsan az aşınmışlar genelde iyi durumda olur. Skinden skine değişiyor ama, bazılarında factory New olmadıkça her tarafı silinmiş oluyor.

Hocam oeki ya bazı skinler çok eski gibi görünüyor neden? Mesela benim Scar'ım fıstık gibiyken AK-47'dim çok eski görünüyor.

Oyunda incele deyip inceleme ekranindan tek tek bakın. Çünkü bazı silahların aşınmış skinleri daha ucuz olmasina rağmen daha güzel gözükmekte veya bazi skinlerde fabrikadan yeni çıkmış ile aşınan skinler arasında çok az fark var.

Bu siteden bakabilirsiniz. Her skinin her türlü aşınmış ayarında olan formu var

Hocam ben AWP Atheris field-tested bir de AK-47 ıce coaked field tested buldum ve bunları almayı düşünüyorum. Peki mesela bunlsrın aşınmışlıkları kasadan çıkmalarına mı bağlı yoksa bilerek eskitilmesine mi bağlı?

Hocam ben AWP Atheris field-tested bir de AK-47 ıce coaked field tested buldum ve bunları almayı düşünüyorum. Peki mesela bunlsrın aşınmışlıkları kasadan çıkmalarına mı bağlı yoksa bilerek eskitilmesine mi bağlı?
Eskime diye bir şey yok hocam kasadan o şekilde çıkıyor. Valve'nin çakallığı. Tek bir skin olsa kazanacağı para azalacak. 4 farklı aşınmışlık yapıyor ki insanlar farklı farklı alsın. Bir benzeri valorantta da var. Radyanit puani ile silah geliştirip animasyon açıyorsun mesela

Oyunda incele deyip inceleme ekranindan tek tek bakın. Çünkü bazı silahların aşınmış skinleri daha ucuz olmasina rağmen daha güzel gözükmekte veya bazi skinlerde fabrikadan yeni çıkmış ile aşınan skinler arasında çok az fark var.

Bu siteden bakabilirsiniz. Her skinin her türlü aşınmış ayarında olan formu var

Hocam üsttekiyle alttakinin farkı ne?

Dosya Ekleri

• IMG_6507.png
    IMG_6507.png
    193,8 KB · Görüntüleme: 8

Yeni konular

Geri
Yukarı