E6700 sistem Valorant açar mı?

Şerif ali taş

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba GT710 ile Valorant oynayabilir miyim? Sitemim 10GB RAM var. İşlemcim de E6700. sizce CPU'dan dolayı açar mı açmaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne önerirsiniz?
i5 2. veya 3. nesil bir işlemci, ddr 3 bir anakart ve ddr 3 bir ram. İntel kullanacaksanız H61 anakart almalısınız.

Alabiliyorsanız i5 3470 alın. i7 3. veya 2. nesiller pahalı oluyor. Anakart olarak MSI, Asus, Gigabyte gibi bilindik markalara yönelin. Ben 1 sene idare etmesi için Esonic marka H61DA1 model anakart aldım. İdare etsin yeter. Ancak siz bunu almayın.

Ayrıca bu önerileri Intel üzerinden yapıyorum. Amd'de alabilirsiniz. Amd kullanmadığım için önerisini yapmıyorum. Bilmediğim şey hakkında öneri yapmam. Amd kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir.

i5 2. veya 3. nesil bir işlemci, DDR 3 bir anakart ve DDR 3 bir RAM. Intel kullanacaksanız H61 anakart almalısınız.

Alabiliyorsanız i5 3470 alın. i7 3. veya 2. nesiller pahalı oluyor. Anakart olarak MSI, ASUS, Gigabyte gibi bilindik markalara yönelin. Ben 1 sene idare etmesi için Esonic marka H61DA1 model anakart aldım. İdare etsin yeter. Ancak siz bunu almayın.

Ayrıca bu önerileri Intel üzerinden yapıyorum. AMD'de alabilirsiniz. AMD kullanmadığım için önerisini yapmıyorum. Bilmediğim şey hakkında öneri yapmam. AMD kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir.

FX serisinin en iyisi i5 3470'den bile kötü diye biliyorum ben. Zaten 10 GB RAM bulunduğundan bence almasına gerek yok. Bu arada ikisini ayrı almak yerine beraber alırsanız daha uyguna gelir @Şerif ali taş.

FX serisinin en iyisi i5 3470'den bile kötü diye biliyorum ben. Zaten 10 GB RAM bulunduğundan bence almasına gerek yok. Bu arada ikisini ayrı almak yerine beraber alırsanız daha uyguna gelir @Şerif ali taş.
İşte Amd'yi bilmediğimden öneri yapmadım. Ayrıca arkadaşın 10 GB raminin olduğunu görmedim.

Geri
Yukarı