Edebiyat projesi için yazmayı düşündüğüm hikaye nasıl?

SzrrEnes

Decapat
Edebiyat öğretmenim proje ödevim için tamamen kendimin oluşturacağı 3 sayfalık bir hikaye ödevi istedi ve 1 sayfadaki her kelimenin çekimlerini yazmamızı istedi. Ben düz sayfalar olarak vermektense ufak bir kitap hazırlamayı düşünüyorum el yapımı olacak bir şekilde yazıcı vb olmadığı için kitabı da kendim yapıp hikayeyi de kendi el yazımla yazacağım. Kitabın konusu bir adamın, sevdiği kadının ölümüne sebep olmasını anlatacak.

Uzun geçen bir partinin ardından alkollü bir şekilde dışarı çıkan adam kızı evine bırakmayı teklif eder kız bu teklifi reddeder çünkü adamın alkollü bir şekilde araba kullanmasını istemiyordur aralarında tartışma çıkar ve adam tek başına arabasına atlayıp sarhoş ve miskin halde eve döner ertesi sabah uyandığında telefonu kafayı yemiş gibi ötüyordur ve bir sürü mesaj bir sürü. Telefonu açtığı anda dün gece sevgilisinin bir trafik kazasında hayatını kaybettiğini öğrenir ve bir anda uyanır kendisi bir önceki güne uyanmıştır ve o gün içindeki olan her şeyi tekrar ve tekrar yaşar bunun sonucunda kızı korumaya çalışır. Böyle bir şey düşündüm siz benim öğretmenim olsanız nasıl bir puan verirdiniz? Veya hikayeyi beğenir miydiniz? Fikirlerinizi söylerseniz mutlu olurum.
Not: 9. sınıfım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı