En güçlü anime karakteri

Kardeşim galiba ne Naruto ne de Tiering System hakkında bir şey bilmiyorsun. Neyse zaten bunun hakkında bir konu yazacağım ama şimdi sana hataların:
1- Naruto'nun genjutsusu yok.
2- Olsa bile Saitama'da chakra olmadığı için genjutsu işe yaramaz.
3- Saitama her türlü Naruto'dan ve Naruto evreninden güçlü (şu anlık)
Lütfen tier ile ilgili ufak bir araştırma yap ama tierlere bakmak için VSB (Vs Battles Wiki)den bakma.

16 yaşındaki Boruto alabilir diye düşünüyorum ve Otsutsuki Shibai katkat daha güçlü Saitama'dan.

Xeno Goku

Biraz araştırırsanız akuto sai, amura, mercurius, featherine, anos, ryougi shiki ve hajun gibi karakterlerden daha güçlü olduğunu görebilirsiniz belki farklı sitelerde farklı tierlerde olabilir ama normalde infinite olarak geçiyor mesela hajun 1-a Rimuru 2-b Saitama 4-a ancak Xeno Goku hepsinden güçlü olarak geçiyor tier listlerde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videdoda ne kadar güçlü olduğunu izleyebilir veya araştırabilirsiniz belki daha güçlü anime karakterleride vardır veya ortaya çıkacaktır ama benim bildiğim ve araştırdığım Xeno Goku en güçlü.

Xeno Goku

Biraz araştırırsanız akuto sai, amura, mercurius, featherine, anos, ryougi shiki ve hajun gibi karakterlerden daha güçlü olduğunu görebilirsiniz belki farklı sitelerde farklı tierlerde olabilir ama normalde infinite olarak geçiyor mesela hajun 1-a Rimuru 2-b Saitama 4-a ancak Xeno Goku hepsinden güçlü olarak geçiyor tier listlerde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videdoda ne kadar güçlü olduğunu izleyebilir veya araştırabilirsiniz belki daha güçlü anime karakterleride vardır veya ortaya çıkacaktır ama benim bildiğim ve araştırdığım Xeno Goku en güçlü.
Xeno Goku infinite değil + Goku'nun alternatif versiyonu gibi bişey canon bile değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı