Epic Games için Nays %20 cashback ocak ayında devam edecek mi?

Asteriaa5534

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Nays'ta Epic Games için %20 cashback varmış. Ben oyunları ayın 7-8 gibi alacağım. İndirimin sayfasında ay sonu biticeği yazıyor. Sizce yeni aya girince bir daha başlar mı?

Merhaba. Nays'ta Epic Games için %20 cashback varmış. Ben oyunları ayın 7-8 gibi alacağım. İndirimin sayfasında ay sonu biticeği yazıyor. Sizce yeni aya girince bir daha başlar mı?
Her ay o kampanya için ay başından ay sonuna kadar diye yazıyorlar. Yani o %20 iade kampanyası her ay sıfırlanarak devam ediyor.

Ocak ayındaki tüm kampanyalar için sınırlama geleceği yönünde bir girdi gördüm. Umarım doğru değildir. Oyun kampanyası için %10'a düşeceği yazıyor.

Ocak ayındaki tüm kampanyalar için sınırlama geleceği yönünde bir girdi gördüm. Umarım doğru değildir. Oyun kampanyası için %10'a düşeceği yazıyor.

Doğru maalesef.

Konuda açıyordum şimdi bunun hakkında doğru çıktı maalesef ama kampanya hâlâ yenilenmedi tuhaf şekilde uygulamada.

Ayın kaçında yenilenir ve kesin doğru mu %10a düşeceği bir de ilk alışveride 20 TL hediye kaç gün sonra geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı