Epic Games indirimlerinden oyun alınmalı mı?

Mslc

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Epic Games bildiğiniz gibi büyük bir indirim yaptı. Bende istediğim oyunları alacaktım fakat birkaç YouTuber'in videosunu izledim ve alınmaz vb. tarzı şeyler söylediler. Sonra bir videoya yorum yaptım ve adam al bence sonra zam gelecek dedi. Çok kararsız kaldım. Alacağım oyunlar RDR2 ve Spider-Man Remastered olacak. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR2 oyun dünyasının en büyük başyapıtlarından biri fakat oyunun başları kimine göre sıkıcı geçiyor eğer alırsan biraz sabretmeni öneriyorum. Ayrıca alınacak bir oyun önerisi olarak Days Gone tavsiye edebilirim. İyi oyunlar!

RDR2 oyun dünyasının en büyük başyapıtlarından biri fakat oyunun başları kimine göre sıkıcı geçiyor eğer alırsan biraz sabretmeni öneriyorum. Ayrıca alınacak bir oyun önerisi olarak Days Gone tavsiye edebilirim. İyi oyunlar!
Kanka onu mu diyorum okumadan mı yazdın :p

Merhaba arkadaşlar Epic Games bildiğiniz gibi büyük bir indirim yaptı. Bende istediğim oyunları alacaktım fakat birkaç YouTuber'in videosunu izledim ve alınmaz vb. tarzı şeyler söylediler. Sonra bir videoya yorum yaptım ve adam al bence sonra zam gelecek dedi. Çok kararsız kaldım. Alacağım oyunlar RDR2 ve Spider-Man Remastered olacak. Sizce ne yapmalıyım?
Hocam bu indirimden sonraki indirim 14 Haziran'da başlayacak. Büyük yaz indiriminde %33 indirim kuponuyla çok daha uygun bir fiyata alabilirsiniz. Ancak, bu indirimin sonunda zam yapma ihtimalleri de var. Eğer beklemek istemezseniz, şimdi de satın alabilirsiniz.

İkisi de alınır bence. 14 Haziran’a kadar bekleyip 100 en fazla 120 lira daha ucuza almak anlamsız geliyor bana.

Alınır zam gelebilir yaz indirimlerine kadar zaten birkaç oyuna zam geldi RDR 2 zam yedi mesela şu an zamlı hali.

Arkadaşlar yorumlarınızı okudum zamanım var malum sınav dönemi yaklaşıyor yaza kadar sorun çıkmazsa yaza kadar beklerim elbette. Ne yapmalıyım

Arkadaşlar yorumlarınızı okudum zamanım var malum sınav dönemi yaklaşıyor yaza kadar sorun çıkmazsa yaza kadar beklerim elbette. Ne yapmalıyım

Kuponla oyun başına %33 indirim yapar önceki indirimde öyleydi eğer beklerim diyosanız öyle yapın bence ama zam gelebilir. Şansa bağlı biraz

Kuponla oyun başına %33 indirim yapar önceki indirimde öyleydi eğer beklerim diyosanız öyle yapın bence ama zam gelebilir. Şansa bağlı biraz
off bir hesap yaptım ve kuponla bile fazla fiyatoluyor 1500 lük oyun 2000 olursa. Sizce o kadar zamnlanır mı veya iade edebilir miyim oyunu bu indirimde alıp diğer indirimde fiyatı düşerse eğer öyle birşey olursa iade edebilir miyim

Yeni konular

Geri
Yukarı