Format sonrası klavyenin çalışmaması

Windows 11'den önce klavyeyi her yerde sorunsuz kullanıyor olup, Windows 11'de sorun yaşıyorsanız eğer, PC kasa ise kasa içerisinde işlem yapmadığınızı baz alırsak sorun tamamen işletim sisteminden kaynaklıdır. Bir nebze cihaz özellikleri yetmiyor olabilir bu yüzden yapıyordur diyeceğim ama bu çok uzak bir ihtimal gibi duruyor. Siz bir tekrar farklı ISO ile formatlayın sistemi. Kurulum sırasında internet bağlantısı olmasın masaüstü ekranı gelince interneti bağlar güncellemeleri yaparsınız.

Zaten genelde format atmadan önce TPM'i BIOS'tan sıfırlayıp internet kablosunu çekip de formatı atıyorum.

Önceden hangi işletim sistemini kullanıyordun?
Yine Windows 11 zaten aynı sorun olduğu için format attım acaba Windows update de yayınlanmamış güncellemeleri önceden al tikini tıkladığım için mi oluyor bilemedim

Zaten genelde format atmadan önce TPM'i BIOS'tan sıfırlayıp internet kablosunu çekip de formatı atıyorum.

Yine Windows 11 zaten aynı sorun olduğu için format attım acaba Windows update de yayınlanmamış güncellemeleri önceden al tikini tıkladığım için mi oluyor bilemedim
Windows 10 kullandınız mı hiç?

Yeni konular

Geri
Yukarı