FPS oyunları için Wireless vs kablolu

Bütçeniz ne kadar? Bunun altına Wireless güzel model bulacağını pek sanmıyorum kablolu modeller çok daha mantıklı olur.
2000-3000 gibi düşünüyorum. Fiyatlara alışamadım bi türlü o yüzden net bir şey de diyemiyorum. 3 sene önce 5000tl ye komple oyuncu kasası sattığımı hatırlıyorum :(

2000-3000 gibi düşünüyorum. Fiyatlara alışamadım bir türlü o yüzden net bir şey de diyemiyorum. 3 sene önce 5000TL'ye komple oyuncu kasası sattığımı hatırlıyorum :(

Kablolu almanız daha mantıklı olur çünkü arada belirgin mikrofon, ses kalite farkı olacak.

2000-3000 gibi düşünüyorum. Fiyatlara alışamadım bi türlü o yüzden net bir şey de diyemiyorum. 3 sene önce 5000tl ye komple oyuncu kasası sattığımı hatırlıyorum :(
O paralara anca bunları alabilirsiniz.
Logitech
Corsair
Tabi beklentinizi düşük tutmanız gerekir. Kulaklık milletin sözüyle alınmaz.(ha dinlemişsin hoşuna gitmiştir o zaman kalitesini dayanıklılığını sorabilirsin)
Her kulak aynı değil, herkes aynı sesi aynı şekilde duyamaz veya duyum zevki farklıdır. Kimisi bass sever kimi tiz sesten hoşlanır kimisi ikisinin de ne olduğunu bilmez vs vs.
Daha önce hiç iyi marka kulaklık kullanmadıysanız kaliteleri size kötü gelmeyebilir. Ama daha iyi modellerde ve özellikle kablolu kullandıysanız sizi üzerler.

Tek tavsiyem imkanınız varsa gidin bütçenize uygun modelleri deneyin öyle alın. Ben sıfır cihazları deneyerek almıştım lakin şansıma teşhirde sergileniyorlardı.

Son düzenleme:
O paralara anca bunları alabilirsiniz.
Logitech
Corsair
Tabi beklentinizi düşük tutmanız gerekir. Kulaklık milletin sözüyle alınmaz.(ha dinlemişsin hoşuna gitmiştir o zaman kalitesini dayanıklılığını sorabilirsin)
Her kulak aynı değil, herkes aynı sesi aynı şekilde duyamaz veya duyum zevki farklıdır. Kimisi bass sever kimi tiz sesten hoşlanır kimisi ikisinin de ne olduğunu bilmez vs vs.
Daha önce hiç iyi marka kulaklık kullanmadıysanız kaliteleri size kötü gelmeyebilir. Ama daha iyi modellerde ve özellikle kablolu kullandıysanız sizi üzerler.

Tek tavsiyem imkanınız varsa gidin bütçenize uygun modelleri deneyin öyle alın. Ben sıfır cihazları deneyerek almıştım lakin şansıma teşhirde sergileniyorlardı.
Corsair olanı alabilirim. Hem fiyatı çok değil hem de iş görür bir şeye benziyor.

Rahatlık konusunda aslında bir yol daha var ama oda ses iletiminden bir nebze feragat etmek olabilir belki, bu kulaklığın bir de kumaş pedi var ama henüz hiç test etmedim bile hem yazın terleme durumu olacağı için koymuşlar kumaş pedi belli ki fotoğraf atayım en iyisi yedek pedi nere koyduğumu unuttum ama kabloları göstermiş olurum. Masa düzenimide attım bu şekilde.

Eki Görüntüle 2168028

Eki Görüntüle 2168029

G PRO X alayım dedim, 5700 TL olmuş...

G PRO X alayım dedim, 5700 TL olmuş...

O kadar çıkmışmı ya, bu kadar çabuk yükselmesi pek normal gelmedi. Sanırım benim yazdıklarımı okuyanlar olmuş hemen gidip almışlar 🤣 başka sitelerede bakın vardır belki uygun fiyatlı, ben baktığımda en uygunu 3300, 4500 gibi bir fiyattaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı