Gamepower Suki Red Switch vs ASUS ROG STRIX Red Switch Scope

Bütçe
1470 2899

nailcanergunlu

Femtopat
Daha fazla  
Üstte yazdığım gibi uzun ömürlülük acısından başka klavyesi önerisi istemiyorum, bu aşağıdaki attıgım 2 klavyeden hangisini almalıyım? Oyun: Fps/rpg-rts/mmo

3.000 TL ASUS.

1.470 TL.

F/P olarak düşündüğüm klavye Gamepower ama kullanan deneyimlerini açıklarsa sevinirim onun dışında 1K fazla verip scope RX almayı planlıyorum.

Gamepower F/P değil ve ASUS RX ile karşılaştırılabilecek bir model değil.

Üstte yazdığım gibi uzun ömürlülük acısından başka klavyesi önerisi istemiyorum, bu aşağıdaki attıgım 2 klavyeden hangisini almalıyım? Oyun: Fps/rpg-rts/mmo

3.000 TL ASUS.

1.470 TL.

F/P olarak düşündüğüm klavye Gamepower ama kullanan deneyimlerini açıklarsa sevinirim onun dışında 1K fazla verip scope RX almayı planlıyorum.
İkisi de alınmaz bana sorarsanız. Gamepower hiç alınmaz. İlla yurtiçi diyorsanız ASUS. Yoksa o da alınmaz. NX bakın en azından.

İkisi de alınmaz bana sorarsanız. Gamepower hiç alınmaz. İlla yurt içi diyorsanız ASUS. Yoksa o da alınmaz. Nx bakın en azından.

RX bunu ikiye katlar. Hem optik switch, hem de yay ve çınlama sesi gibi sorunları yok.

Yiğit NX swich önermiyordu en son indirim konusunu yaptığım klavyede.

Konudaki arkadaşlarda nx modeli önermiyordu.

Yiğit NX swich önermiyordu en son indirim konusunu yaptığım klavyede.

Konudaki arkadaşlarda nx modeli önermiyordu.
Hocam yurt içi şartsa nasıl yurt dışı önerelim? Şahsen ben Asus beğenmiyordum, şu an tek beğendiğim tek Asus klavye Scope II NX. Bana göre pahalı ama yapacak bir şey yok fiyatı 2.5-2.7K arasında olsa herkese önerirdim.

Yiğit yalan söylüyor ASUS fanı değil Turbox fanı.

Gizli bilgi.
Asus fonluyor hocam onu aslında fan değil(!).

Geri
Yukarı