GeForce Now SpeedTest

Ben de bir SS almıştım.

1581551499192.png

Keşke çektirmekle iş bitse... Bir tanıdığım 2-3 yıl önceydi sanırım müstakil evine fiber kablo çektirmişti ama mahallesinden de geçiyordu zaten ve bunun için 10.000TL ödemişti.
Çok ilginç bir fiyatlandırma, 7 Karat Zümrüt kablo çektiriyoruz sanki. Yıl 2020 yahu 😪

Orada yaşayan herkesin o internete sahip olduğunu mu düşünüyorsun... Evet coğrafya kaderdir fakat Nvidia'nın kendine ayrılmış bir fiber altyapısı var orda buna Metro Ethernet deniyor. Tüm şirketlerde de bu olur zaten. Normal kullanıcı bu hızlara erişemez yani erişebilir ama simetrik internet olmaz.

Valla Amerika da ki arkadaşım 2014 de 100 mbps download 70 mbps upload a 24 dolar ödüyordu cep telefonu sim kartı da dahil. 2020 de nasıl bi hızı var hiç sormadım herkes o hıza sahip olmasada Türkiye de göremeyecin değerlere sahipler :D

Valla Amerika da ki arkadaşım 2014 de 100 mbps download 70 mbps upload a 24 dolar ödüyordu cep telefonu sim kartı da dahil. 2020 de nasıl bi hızı var hiç sormadım herkes o hıza sahip olmasada Türkiye de göremeyecin değerlere sahipler :D
New Jersey'de oturuyorum. 200Mbps download/35Mbps upload $68 oduyorum ve sadece internet. Arkadasiniz hangi eyalette ve hangi internet servisini kullaniyor?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı