GM 20 Pro Wi-Fi modülü bozulmuş mudur?

Uçamayan_bal0n

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tost Makinası
Arkadaşlar az önce telefonumu yere düşürdüm 5 saat arayla 2 kez ekranda sadece çizik var ilk düşüte hiçbir sorun yoktu zaten bundan 2 ay evvelde 3-4 kere düşmüşlüğü vardı ama hiçbir şeyi yoktu neyse sonra bu son düşüşünde eve geldiğimde Wi-Fi'ya bağlanmıyordu açıyordum Wi-Fi'yi ilk başlarda sistem durdulurdu diyordu sonra bir 10 dk kapalı tuttum Wi-Fi yerine girebildim ama açtığım haled hiçbir şekilde Wi-Fi'leri görmüyordu çok uzattım biliyorum ama sormak istiyorum bu neden olabilir biraz araştırdım internette Wi-Fi modülü hasar alınca böyle oluyormuş bu parça çok pahalı mıdır ya da tamiri riskli midir? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek gördüğüm fiyat 430 TL oldu. Büyük ihtimal Wİ-Fİ modülü arıza yapmıştır. Yazılımsal olacağını pek düşünmüyorum. Normalde Wİ-Fİ'nin direkt açılmaması lazım.

Tek gördüğüm fiyat 430 TL oldu. Büyük ihtimal Wi-Fi modülü arıza yapmıştır. Yazılımsal olacağını pek düşünmüyorum. Normalde Wi-Fi'nin direkt açılmaması lazım.

Peki yarın tamire götürürsem yaparlar mı Türk Telekom şubesine sorduğumda sıkıntılı parça demişlerdide

Hocam aradan uzun bir zaman geçti yazayım dedim.Telefon tamir oldu ilginiz için teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı