GTA Online Arcade vs Nightclub

sorunlukullan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 2 yıldır GTA Online oynuyorum ve paramı sonunda biriktirdim. Office, Agency, Bunker, MoC, Kosatka vs. var ama Nightclub ya da Arcade'den de fazla kazanacağımı düşünüyorum ama hangisi daha fazla gelir getirir? Arcade'in heist'i var ama Nightclub'ın da pasif geliri çok fazla. Hangisini tercih etmeliyim?

Not: PC'deki glitchlerden yararlan falan yazmayın. PS4'ten giriyorum.
:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Night Club'un getirisinin yüksek olması için Motor Club işletmelerine de ihtiyacın var. O işletmelerden toplanan malzemeler sayesinde yüksek satış seviyelerine ulaşıyorsun. Eğer o mekanlar da varsa ve düzenli malzeme biriktirecekse Night Club iyi para kazandırıyor. Arcade'nin heisti çok önemli değil bence. Kosatka varken tercih edilmesine gerek yok. Hem çok uzun sürüyor hem de minimum iki kişi gerekiyor. Cayo Perico'yu bir kere çözdün mü prepler için 20-25dk,heist için 15dk yetiyor. Ancak bana göre Arcade'nin en büyük artısı oranın bilgisayarından üretim yapan tüm mekanlara erişim sağlayabiliyor olmak. Tüm Motor Club işletmeleri,bunker filan buradan kontrol edilebiliyor. Hepsine tek seferde mal alabiliyorsun. Öteki türlü tüm mekanlara tek tek uğraman gerekiyor ve bu mekanlarının sayısı arttıkça ciddi ameleliğe dönüşüyor.

Geri
Yukarı