Hades büyük bir indirime ne zaman girer?

LastZerRnO

Femtopat
Daha fazla  
Hades bugün Steam'de %66 indirime girmiş. Normalde almayı düşünüyordum Steam hesabım için ama yakında Hades 2 çıkma ihtimali varmış. Oyun çıkış yapığı zaman yayıncı firma daha büyük bir indirim yapma gibi bir lüksü olur mu sizce?

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2024.05.03 - 01.16.10.15.png
    Desktop Screenshot 2024.05.03 - 01.16.10.15.png
    561,8 KB · Görüntüleme: 92
Hades bugün Steam'de %66 indirime girmiş. Normalde almayı düşünüyordum Steam hesabım için ama yakında Hades 2 çıkma ihtimali varmış. Oyun çıkış yapığı zaman yayıncı firma daha büyük bir indirim yapma gibi bir lüksü olur mu sizce?
90 TL olduğuna göre alınır bence. Bu arada dolar şeklinde olduğu için 1 dolar bile görsem Steam’de pahalı geliyor anında😃

Olmaz.

Özellikle Steam'den almak istemiyorsanız Epic Games'te Hades + Soundtrack 49 TL şu an.

Evet Epic Games'de 50 TL var aslında bende hem Steam'de de oynarım ve CS 2 de Müzik kiti veriyorlarımış onun için zaten.

90 TL olduğuna göre alınır bence. Bu arada dolar şeklinde olduğu için 1 dolar bile görsem Steam’de pahalı geliyor anında😃
Aynısı benim içinde geçerli hocam gerçekten dolara geçmeden bende toplaya bildiğim kadar oyun topladım bunu unutmuşuz.😃

Avrupa pazarında olur ama burası Türkiye kur saat başı değişiyor bu fiyatı kaçırma bir daha alamayabilirsin.

90 TL'ye al gitsin çok düşünme. Hades 2 çıkana kadar bu oyunu 5 kez bitirirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı