Halka arz hissesini nereden almalıyım?

Normalde senelerdir kripto ile ilgileniyorum. Hayatımda hiç hisse almadım. İlk kez bugün 18:00'da bitecek halka arzlardan birini almak istiyorum. (yatırım tavsiyesi algılanmaması için ismini vermiyorum.) Sizce nereden almam en iyi ve karlı olur? 47 dakikam kaldı.

Devlet bankalarını kullan Akbank gibi ya da özel banka olarak garanti. Bütün halkaarzlara girebiliyor bu bankalar.

Arkadaşının dünyadan haberi yokmuş.
Şimdi Akbank müşteri temsilcisine sordum o da 18:05'e kadar katılabilirsiniz diyor. Kontrol ediyorum Aktif bir halka arz bulunmuyor diyor. Bunları kim müşteri temsilcisi yapıyor veya yapay zeka mı kullanıyorlar canlı destekte anlamış değilim. Tüm hevesim kaçtı katılmıyorum halka arza falan.

Şimdi Akbank müşteri temsilcisine sordum o da 18:05'e kadar katılabilirsiniz diyor. Kontrol ediyorum Aktif bir halka arz bulunmuyor diyor. Bunları kim müşteri temsilcisi yapıyor veya yapay zeka mı kullanıyorlar canlı destekte anlamış değilim. Tüm hevesim kaçtı katılmıyorum halka arza falan.

Önlerindeki kağıttan okudukları için yapay zeka gibiler maalesef. Türkiye'deki müşteri temsicliği her şirkette aynı işliyor.

Ziraat Bankası'ndan alma da nereden alırsan al. Bu halka arz furyası yüzünden ne para yatırabiliyorum ne çekebiliyorum ne kağıda bakabiliyorum sistemleri hep çöküyor. Halka arz günlerinde minimum işlem ücretlerini 2'ye 3'e katlıyorlar işlem yükünü azaltmak için. Sallıyorum 70 lira eksik bir kağıt almak için, bana zorla 2000 lira yatırtıyor sonra saatlerce yüklemiyor. KAFAYI YERSİN.

Yeni konular

Geri
Yukarı