i5 2500 Sisteme 1500-2500 TL ekran kartı önerisi

AlPeReNkra

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar mevcut ekran kartım GT 220 ancak Valorant'a grafik ayarları güncellemesi geldiğinden beri birçoğunuzun bildiği DX11 feature level 10.0 is required to run the Engine hatasını alıyordum. Ekran kartım desteklemiyormuş DX11'i. Bu yüzden yenilemeye karar verdim. Ancak çok bir bütçem yok maalesef. Yaklaşık 1500-2500 arası diyelim. Sistemimin parçalarını ekteki dosyaya koydum. Bu parçalara uygun ve Valorant (GTA 5, RDR2 ya da CoD gibi yeni nesil üst seviye oyunları oynatmasına gerek yok Valorant'ı kanser etmeden oynatması yeter) gibi oyunları orta ayarlarda birkaç yıl 120 FPS üzeri sorunsuz bir şekilde oynatabilecek bir ekran kartı almak istiyorum. Sanırım diğer donanımlar yeterli seviyede ancak onlarla ilgili yapmam gereken bir şey de varsa söyleyebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler...

Dosya Ekleri

• speccy.PNG
    speccy.PNG
    38,2 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır istiyorsan gt 1030, rx 550 olabilir. Ama ikinci el yine gtx serisinden güzel bir kart bulabilirsin, onlar daha güçlü. Yeni model bir ekran kartına gerek yok bence, eski modeller de olur. Alacağın fps daha önemli ama valorant oyunu işlemci oyunu, o nasıl etkiler bilmiyorum.

Valorant gibi oyunlar işlemci oyunu çok iyi bir işlemci değil i5 2500 Fakat Max 1050 Ti takılır o sisteme dediğiniz FPS ise GTX 950 çok rahat verecektir.
Sıfır olarak bu kartı öneririm.
Sapphire Pulse Radeon RX 6400 11315-01-20G 64 Bit GDDR6 4 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Peki işlemciyi değiştirmeden arkadaşın dediği gibi ikinci el bir 1050 ti alsam orta düşük ayarlarda 120 130 üstü sabit fps almam mümkün mü?

Geri
Yukarı