iPhone 11 Pro pasaport kayıtlı yazıyor

Arrowqueen

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. İPhone 11 Pro cihazlara sahibinden üzerinden baktığımda pasaport kayıtlı yazıyor ama yeni yasaya göre bu nasıl mümkün olabilir? Kayıt düşme durumu nedir? Daha önce pasaport kayıtlı telefon kullandım şu an kullandığımda öyle kendi pasaportuma kayıtlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Yurt dışı cihazlara aman diyeyim yaklaşmayın. Yeni yasa sonrası pasaport kaydı ile yani sadece pasaport sahibinin TC'sine ait hatlar çalışacağından problem yaşayacaksınız. Uzak durun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç sormayın XS cihazımı satıp 11 Pro alıp Gürcistan'a gidip gelmeyi bile düşünüyorum. Bu duruma geldik artık.

Gürcistan imkanın varsa yap mutlaka. En uygun ulaşım oraya var çünkü. Kıbrıs da olabilir ama pasaport değil giriş çıkış kağıdı ile yapman gerekir. Pasaporta Kıbrıs işlenirse başka yerlere vize alman çok zorlaşır. Yalnız pasaport kayıt ücretleri 1800 TL'ye kadar geldi. Fiyat karşılaştırması yaparken bunu da eklemeyi unutmayın. Ayrıca yurtdışı çıkış "haracı", pardon(!) harcı da 150 TL oldu.

Gürcistan imkanın varsa yap mutlaka. En uygun ulaşım oraya var çünkü. Kıbrıs da olabilir ama pasaport değil giriş çıkış kağıdı ile yapman gerekir. Pasaporta Kıbrıs işlenirse başka yerlere vize alman çok zorlaşır. Yalnız pasaport kayıt ücretleri 1800 TL'ye kadar geldi. Fiyat karşılaştırması yaparken bunu da eklemeyi unutmayın. Ayrıca yurtdışı çıkış "haracı", pardon(!) harcı da 150 TL oldu.
Son cümlenize bittim. Gürcistan düşünüyorum gerçekten kendi telefonumu 6500 gibi fiyattan satabilirsem üstüne 2000 koyup 11 pro alabilirim kayıttı otobüs biletiydi cart curt. Ama sıkıntı şu benim kullandığım hat annemin üstüne kendi üstüme alıp kayıtı gerçekleştirsem ne olacak?

Ama sıkıntı şu benim kullandığım hat annemin üstüne kendi üstüme alıp kayıtı gerçekleştirsem ne olacak?
Bence en mantıklısı. Bir de onunla uğraşma riskini almaya hiç gerek yok bence. En kısa zamanda hattı üstünüze geçirin sonra bir Gürcistan seyahati ile bunu çözmek tam olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı