Kapı Kendi Kendine Açıldı

kozmoneustee

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, dün gece saatlerinde tuvalete girmiştim. Tuvaletteyken kapı kolu kendi kendine aşağı inip kapı açıldı. Evdekilere de sordum gece kimse tuvalete gitmemiş. Yani birisi açmış olamaz. Bu nasıl olabilir?

Merhaba arkadaşlar, dün gece saatlerinde tuvalete girmiştim. Tuvaletteyken kapı kolu kendi kendine aşağı inip kapı açıldı. Evdekilere de sordum gece kimse tuvalete gitmemiş. Yani birisi açmış olamaz. Bu nasıl olabilir?
Bana da olmuştu hocam, tuvalete girdiğim zaman ışık sönmüştü ve birisi bildiğiniz kapıya tekme atmıştı. Kapıyı açtığımda kimse yoktu. Pek kafaya takmanıza gerek yok bence. Eğer o an aklınızdan gitmiyorsa bir süre tuvalete giderken etrafı kolaçan edebilirsiniz kendinizi rahatlatma amaçlı. Ben yaşadığım olaydan sonra sanki birisi varmış ve ben bakınca kaçacakmış gibi etrafa bakmıştım birkaç gün. Uzun zamandır da böyle bir olay yaşamıyorum.

Hiç normal değil...

Tahminim kapı kolu sıkışmıştır birden açılı verilmiştir

Bana da olmuştu hocam, tuvalete girdiğim zaman ışık sönmüştü ve birisi bildiğiniz kapıya tekme atmıştı. Kapıyı açtığımda kimse yoktu. Pek kafaya takmanıza gerek yok bence. Eğer o an aklınızdan gitmiyorsa bir süre tuvalete giderken etrafı kolaçan edebilirsiniz kendinizi rahatlatma amaçlı. Ben yaşadığım olaydan sonra sanki birisi varmış ve ben bakınca kaçacakmış gibi etrafa bakmıştım birkaç gün. Uzun zamandır da böyle bir olay yaşamıyorum.

Hocam tabii birçok sebebi olabilir fakat benim tahmin ettiğim sebep eğer gece yarısı kalkıp gittiyseniz hayal gibi bir şey olabilir. Ben de ara sıra yaşıyorum buna benzer şeyler. Mesela gecenin bir yarısı uyanıyorum mutfağa falan gidiyorum birdenbire sanki yanımda bir şey patlamış gibi ses geliyor. Fakat bu aralar alıştığım için aslında gecenin bir yarısı kalktığım için aslında öyle bir ses olmadığını hemen fark ediyorum. Yani kısacası beyniniz kendi kendine öyle hissetmiş olabilir.

Vardır bir sebebi. Kolda sorun vardır kapıda sorun vardır siz açıp unutmuş bile olabilirsiniz şimdi burada cindi peygamerdi fantastik olaylara çevirmeyin.
Cinlerden bahseden kim 🙂

Kapıyı açık unutmuş olsaydım bile kapı kolu aşağı inmezdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı