Kaspersky Premium nasıldır?

Pw_Onur

Picopat
Biraz araştırma yaptım Kaspersky Premium 5 Cihaz Yıllık 337.99TL. %10 indirim veriyor ve rakam 304TL'ye düşüyor.
Almaya değer diye düşünüyorum.
Asıl sorum şu;

Son zamanlarda telefon dolandırıcıları arttı biliyorsunuz hem iOS için hem PC için düşünüyorum bunu almayı ama PC'yi ve IOS'u yavaşlatabilir mi? Kullananlar ne diyor? Telefonum iPhone 14, bilgisayarım imzamda var.

Dosya Ekleri

• virüs.png
    virüs.png
    46,9 KB · Görüntüleme: 34
Biraz araştırma yaptım Kaspersky Premium 5 cihaz yıllık 337.99TL. %10 indirim veriyor ve rakam 304TL'ye düşüyor.
Almaya değer diye düşünüyorum.
Asıl sorum şu;

Son zamanlarda telefon dolandırıcıları arttı biliyorsunuz hem iOS için hem PC için düşünüyorum bunu almayı ama PC'yi ve IOS'u yavaşlatabilir mi? Kullananlar ne diyor? Telefonum iPhone 14, bilgisayarım imzamda var.

Bir antivirüsten ötesi diyebilirm.

Hayır yavaşlatmaz. Sisteminiz güçlü, uygulamanın varlığını bile hissetmezsiniz.

Arkadaş PC için sormamış iOS için sormuş.

Free kullan geç CS:GO'da Kaspersky ücretli kullanırken hiç yaşamadığım anlık takılmalar yaşamıştım başka hiçbir av de olmamıştı.

Öncelikle fiyatına değer. Gerek güvenlik gerek de performans olarak çok iyi yazılım. Telefon zaten gayet güzel. Onda da yavaşlarsa artık ne diyelim. Onun dışında bilgisayara baktığımda oda gayet güçlü bir laptop. Kaldı ki güçten ziyade aynı zamanda eski bilgisayar için de kullanılıyor. Optimizasyon yani performans olarak adı bilinen güvenliği iyi olmayan ve performans konusunda geride kalan yazılımlar gibi değil.

Ben Kaspersky Premium kullanıyorum kullanmanızı tavsiye ederim.
Ayrıca Kaspersky teknik desteği ile pazarlık yaparsanız ödeyeceğiniz fiyatı %50'e kadar indirebilirsiniz.
304 yerine 152 TL ödeyebilirsin yani.

Kaspersky Türkiye telefon numarası:
+902169001218

Almadan önce bu numarayı arayıp %50 indirim isterseniz yarı fiyatına alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı