Kinguin Amanda The Adventurer Steam CD key 11 TL!

Arkserhat

Centipat
Daha fazla  
Bu oyun Steame ilk çıktığında 95 liraydı, Steam key şeklinde çok ucuz kaçırmayın derim, ben aldım ve etkinleştirdim. İlk çıktığında bu oyunu alamamıştım ve şimdi aldım benim için çok iyi oldu. Bulmaca tarzı oyunlar seviyorsanız kesinlikle alın.

Not:
Mastercard ile alırsanız 1.20 TL hizmet ücreti ödüyorsunuz, eğer Visa ile alırsanız 20 TL. Mastercard kart ile alınız.

Link:

Screenshot_2024-05-18-18-08-31-515_com.android.chrome-edit.jpg

Konuyu açmanız ve benim gördüğüm iyi oldu hocam servis ücreti idi sanırım onunla ve indirim kodu 13AKS ile 18 küsüre geldi süper bir oyun değil ortalama bir oyun ama bu fiyata alınır öneririm.

Konuyu açmanız ve benim gördüğüm iyi oldu hocam servis ücreti idi sanırım onunla ve indirim kodu 13aks ile 18 küsure geldi süper bir oyun değil ortalama bir oyun ama bu fiyata alınır öneririm.

Sepete başka bir ürün daha ekliyor hocam 18 çekmiyor 12-13 çekiyor.

Sepete başka bir ürün daha ekliyor hocam 18 çekmiyor 12-13 çekiyor.
Kullanılmayanda bişey görünmüyor ama fişte 2. 0 tl olan bir ürün vardı pek önemsemedim açıkçası 10 küsür oyun 8 küsür servis bedeli aldı benden direk aldım başka bişey eklemedim aynı zamanda.

Kullanılmayanda bir şey görünmüyor ama fişte 2. 0 TL olan bir ürün vardı pek önemsemedim açıkçası 10 küsur oyun 8 küsur servis bedeli aldı benden direk aldım başka bir şey eklemedim aynı zamanda.

O şey işte fazla para eklettiriyor hocam 11.70 TL aldım bugün.

Yeni konular

Geri
Yukarı