Lastvoice BM800 alınır mı?

KaanYusuf

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B550 Gaming X V2
Gainward Ghost 4060Ti 8GB
GSKILL RipJaws 8+8 3600MHZ Ram
Ryzen 5600X
Mikrofon araştırması yapıyorum fakat bütçem kısıtlı olduğu için fazla yukarı çıkamıyorum görüntü aparatlar vs. olarak en güzel bu geldi gözüme fakat ses kartı olmadan çöp diyorlar. Profesyonel bir iş yapmayacağım. Discord'da takılmak için alacağım cidden ses kartsız kötü mü? Öneriniz var mı?
LastVoice BM800

Lastvoice BM800 kullanıyorum ve işimi ses kartsız da görüyor ancak uzun vadeli daha iyi ses kalitesi ve karşıya sesinizin daha fazla gitmesi için V8 mikser almanızı tavsiye ederim (ben almadım mikseri). Sonuçta bu tür mikrofonlar Condenser mikrofon olarak geçtiği için tam performansını almak için 48v desteği lazım (sanırım 48v idi). Eğer masa üzerinde nasıl durduğunu merak ederseniz diye(özel olarak fotoğraf çekmedim, indirilenler klasörümde bu vardı.):

1714857816082.png

Lastvoice BM800 kullanıyorum ve işimi ses kartsız da görüyor ancak uzun vadeli daha iyi ses kalitesi ve karşıya sesinizin daha fazla gitmesi için V8 mikser almanızı tavsiye ederim (ben almadım mikseri). Sonuçta bu tür mikrofonlar Condenser mikrofon olarak geçtiği için tam performansını almak için 48v desteği lazım (sanırım 48v idi). Eğer masa üzerinde nasıl durduğunu merak ederseniz diye(özel olarak fotoğraf çekmedim, indirilenler klasörümde bu vardı.):

Eki Görüntüle 2187078

Evet 48W gerekiyormuş. Hocam ses kaydı alıp atma gibi bir şansınız var mı?
Bir de nereden aldınız? Acaba? Yonka müzikten alacağım gibi duruyor.
Hocam bir de dip ses oluyor diyorlar. Var mı sizde?

Son düzenleme:
Hocam internet ortamında ses kaydı paylaşmayı fazla sevmiyorum. İnternet üzerinde 7.1 ses kartı ile birlikte yapılmış testler var. Hatta yonka müziğin yaptığı tanıtım videosundada mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende DC'de test yaptığımda cızırtı, dipses problemi yok, alalı 1 sene oldu yaklaşık nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum ya da çözmeye gerek var mıydı onu da fazla hatırlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı