Elektronik Lenovo 68W USB-C şarj aleti 499 TL

Arkadaşlar merhaba konuyla alakalı çok bilgim olmadığı için sormak istiyorum. S24 Ultra 45W destekliyor maksimum. Bu şarj aleti 68W zarar verir mi? Malumunuz kutudan kablo dışında bir şey çıkmadığı için adaptöre ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

S24 ultrayı şarj etmeyebilir haberiniz olsun.

Konuyla alakasız ama sizin aldığınız laptop u almayı düşünüyorum, memnun musunuz
Bende Ryzen 5825U olan versiyonu var. İş için vb. genel performans olarak çok memnunum. Ayrıca açılış hızı vb. performans güzel. Ancak ekranı biraz kötü. Film izlemek keyif vermez. Onun dışında Oyun işi ben bazı basit oyunları 1080p düşük ayarlarda oynuyorum. Ama yine de APU olduğu için bir oyun cihazı da olmadığını bilmekte fayda var.

Ben zaten evde masaüstü bilgisayarım üzerinden oyun oynadığım ve film izlediğim için laptopu sadece dışarıda kullanmak için almıştım. O yüzden oyun konusu beni etkilemedi.

Kısacası Tavsiye ederim kullanabilirsiniz. Fakat dediğim gibi oyun cihazı değil. Dışarıda işinizi görmek veya ara sıra can sıkıntısı kafa dağıtmak amaçlı basit oyunlar oynamak için.

Bende Ryzen 5825U olan versiyonu var. İş için vb. genel performans olarak çok memnunum. Ayrıca açılış hızı vb. performans güzel. Ancak ekranı biraz kötü. Film izlemek keyif vermez. Onun dışında oyun işi ben bazı basit oyunları 1080p düşük ayarlarda oynuyorum. Ama yine de APU olduğu için bir oyun cihazı da olmadığını bilmekte fayda var.

Ben zaten evde masaüstü bilgisayarım üzerinden oyun oynadığım ve film izlediğim için laptopu sadece dışarıda kullanmak için almıştım. O yüzden oyun konusu beni etkilemedi.

Kısacası tavsiye ederim kullanabilirsiniz. Fakat dediğim gibi oyun cihazı değil. Dışarıda işinizi görmek veya ara sıra can sıkıntısı kafa dağıtmak amaçlı basit oyunlar oynamak için.

Aslında G4 versiyonunu almayı düşünüyorum G3 ile ekranları aynı galiba, eğer iyi ekranlı bir tane almak istersem hangisini almalıyım 15k civarı bütçem var bir tavsiyeniz var mıdır?

Aslında G4 versiyonunu almayı düşünüyorum G3 ile ekranları aynı galiba, eğer iyi ekranlı bir tane almak istersem hangisini almalıyım 15k civarı bütçem var bir tavsiyeniz var mıdır?

Onunda ekranı aynı hocam. Açıkçası pek bilgim yok şu sıralar fiyatlar hakkında. Konu açarsanız bilgili arkadaşlar daha iyi tavsiyelerde bulunur diye düşünüyorum.

Elime ulaştı. Realme GT2 Pro cihazımda PD desteği ile 18w ya da 20w ile şarj ettim ısınma vs olmadı. Asıl amacım olan Macbook Air M2 15' modeline taktığımda sistem raporunda 68w olarak algılandı. Gayet güzel. Fakat 30-40 dklık bir şarjdan sonra (ki şarjım %90a yaklaşmıştı, büyük ihtimal watt değeri bir süredir 68wın altındaydı) el değmeyecek kadar ısınmıştı. Yeterli ısı ve koruma sensörlerine sahip mi adaptör emin olamadım.

Watt değerleri bunlar. Cihaza göre değişiyor. Huawei laptoplar için veya telefonlar için kullanılabilir. 68Watt kablo bile alsak 200TL civarı şu an.

Elime ulaştı. Realme GT2 Pro cihazımda PD desteği ile 18w ya da 20w ile şarj ettim ısınma vs olmadı. Asıl amacım olan Macbook Air M2 15' modeline taktığımda sistem raporunda 68w olarak algılandı. Gayet güzel. Fakat 30-40 dklık bir şarjdan sonra (ki şarjım %90a yaklaşmıştı, büyük ihtimal watt değeri bir süredir 68wın altındaydı) el değmeyecek kadar ısınmıştı. Yeterli ısı ve koruma sensörlerine sahip mi adaptör emin olamadım.
PD desteği var mı kesin? Bazı kullanıcılar olmadığını söylemiş o yüzden soruyorum.

Dosya Ekleri

• Watt değerleri.jpg
    Watt değerleri.jpg
    18,9 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:

Geri
Yukarı