LG 24GN600-B vs. MSI Optix G242

Hocam size şöyle sorayım ona göre hangisini alacağınızı söyleyim size.

Dizi-film mi daha baskın sizin için oyun mu?

Pivot özelliğini kullanacak mısınız sağa sola yükseklik ayarı gibi özellikler önemli mi sizin için.

Bu ikisinden de ilk soruya oyunu koyup pivotta umurumda değil diyorsanız LG alın fakat bunlardan biri bile önemliyse AOC alın derim daha da düşünülecek çok seçenek yok.

Ben AOC'dan memnunum sıkıntısı yok bana göre ölü piksel çıkma durumu LG'ye göre bir tık daha fazla fakat benim aldığım monitörde ölü piksel çıkmadı.

Oyun, pivot için saga sola donmeyi ve yukarı aşağı oynamayı göz önüne alıyorum sanırım LG de eğiliyordur ileri geri. Onun dışında sağa sola oynamasi pek mühim değil boyu da yeterlidir diye düşünüyorum. Yarın Gaming gecesi var uzun uğraşlarım sonucu bulduğum sonuç LG daha fazla özelliğe sahip, AOC biraz daha iyi renklere. AOC göz yakıyor dendi orada biraz soğudum. Sonuç olarak yarın Gaming gecesine daha ucuza iyisi gelmezse ve umarım fiyatı yükselmezse LG alacağım. Şanssız birisiyim umarım ölü pixel vesaire yaşanmaz. Trendyol'dan alacağım.

Oyun, pivot için saga sola donmeyi ve yukarı aşağı oynamayı göz önüne alıyorum sanırım LG de eğiliyordur ileri geri. Onun dışında sağa sola oynamasi pek mühim değil boyu da yeterlidir diye düşünüyorum. Yarın Gaming gecesi var uzun uğraşlarım sonucu bulduğum sonuç LG daha fazla özelliğe sahip, AOC biraz daha iyi renklere. AOC göz yakıyor dendi orada biraz soğudum. Sonuç olarak yarın Gaming gecesine daha ucuza iyisi gelmezse ve umarım fiyatı yükselmezse LG alacağım. Şanssız birisiyim umarım ölü pixel vesaire yaşanmaz. Trendyol'dan alacağım.
Hocam siz zaten LG ye daha sıcak bakıyorsunuz onu alın aoc un sıkıntıları var mı bana göre çok spesifik bir sıkıntısı yok onun için onda hata arıyorsunuz fakat yok ben de LGnın de yanlardan bakınca sararma sıkıntısı var bende bu sebeple LG den soğudum sıfır bir monitör alıyorsun ama yandan bakınca ekran sarımtırak gözüküyor çok rahatsız edici bir durum. AOC'un da yatarak film izlemek benim için önemli olduğundan sağa sola kabiliyeti olması benim için artı bi özellik ondan dolayı da aocu aldım göz yakma sorununu duydum fakat 100 kullanıcı bu ürünü kullanıyorsa maksimum 5-10 kişi bundan rahatsız oluyordur.

Hocam siz zaten LG'ye daha sıcak bakıyorsunuz onu alın AOC'un sıkıntıları var mı bana göre çok spesifik bir sıkıntısı yok onun için onda hata arıyorsunuz fakat yok ben de LG'nın de yanlardan bakınca sararma sıkıntısı var bende bu sebeple LG'den soğudum sıfır bir monitör alıyorsun ama yandan bakınca ekran sarımtırak gözüküyor çok rahatsız edici bir durum. AOC'un da yatarak film izlemek benim için önemli olduğundan sağa sola kabiliyeti olması benim için artı bir özellik ondan dolayı da AOC'u aldım göz yakma sorununu duydum fakat 100 kullanıcı bu ürünü kullanıyorsa maksimum 5-10 kişi bundan rahatsız oluyordur.

Anladım, o sararma olayı her monitörde oluyor mu emin değilim yani kişidekinde oluyor olabilir.

Bazı insanlarda olmuş bazılarında olmamış, son satıcı zaten akşam 19:00'ı bekliyorum Gaming gecesi için, stok biterse kafayı yerim sanırım.
Sıkıntı olmaz hocam inşallah LG monitör kötü bir monitör değil pivot özelliği de rahatsız etmiyorsa gönül rahatlığıyla alın zaten anlatmak istediğim aoc ile LG arasında bu daha iyi diyemessiniz hangisi hoşuna gidiyorsa onu alın. Pişman olmazsınız ikisinden birini aldığınızda.

Geri
Yukarı