LoL Nick Önerisi

Lerasen

Decapat
Uzun süredir nick araşıyışı içerisindeyim bayağı bir siteye baktım ama bir türlü istediğim nicki bulamadım. Troll bir nick istemiyorum, güzel bir nick istiyorum açıkçası.

@Yuuji sizden bir nick bekliyorum :D. Çok iyi nick buluyorsunuz :).

Troll nickler aslında çok güzeller neden istemiyorsun :D Örneğin benim ban yiyen hesabımın adı Cünüp Osman'dı.

Seni oyun dünyasında temsil edeceği için bir anlamı olabilir veya olmayabilir sana kalmış. Örneğin benimki Realivex veya Respaction oluyor rastgele harflere basarak ürettim bunları bir anlamı var mı bilmiyorum :D

Bence oyun ismini kendin bulmalısın ama illa öneri istersen oyunlarda gördüğüm nicklerden üreterek önerebilirim. Örneğin şu tarz nickler var Hi im XXX... genellikle üç harfli yabancı isim koyuyorlar ve çok güzel duruyor bence. Hi im Sreand gibi kendin bulabilirsin.

Wesa
Spacthé
Responsivé gibi.

Troll nickler aslında çok güzeller neden istemiyorsun :D Örneğin benim ban yiyen hesabımın adı Cünüp Osman'dı.

Seni oyun dünyasında temsil edeceği için bir anlamı olabilir veya olmayabilir sana kalmış. Örneğin benimki Realivex veya Respaction oluyor rastgele harflere basarak ürettim bunları bir anlamı var mı bilmiyorum :D

Bence oyun ismini kendin bulmalısın ama illa öneri istersen oyunlarda gördüğüm nicklerden üreterek önerebilirim. Örneğin şu tarz nickler var Hi im XXX... genellikle üç harfli yabancı isim koyuyorlar ve çok güzel duruyor bence. Hi im Sreand gibi kendin bulabilirsin.

Wesa
Spacthé
Responsivé gibi.
Tamamdır o zaman :D. EUW da oynadığım için daha iyi olur hem. Önerilerini alabilirim :D.

Beğeni göreceli bir kavramdır. Yazacağım nickleri daha önce biryerde gördüğünü sanmıyorum. Çünkü bunlar Silkroad Online'daki NPC isimlerinden birkaçı. Çoğu kişinin aklına gelipte yazacağını sanmıyorum. Ben buradan türetip kendime bir nick uydurmuştum. Bu yazdıklarımın başına,ortasına veya sonuna bir kaç harf getirerek güzel birşey türetmende yardımcı olabilir.
Bâggêr
Jeonghyê
BlackSmîth
Châkjî
Storekeeper Auisan
YiJâng
Jînjîn
Bu arada TR serverinde de artık şapkalı isim koyabiliyorsun. Bilgin olsun.
Pişmanım koyabilirsin. Fazla değil 2 el oyun oynadıktan sonra niye bu nicki koyduğunu anlayacaksın.
Bu kadar çok pişman kişi varken. Bu oyundaki yoğunluk neden acaba. Sadece üretilen hiç tüketilmeyen haplar gibi. Siz seviyorsunuz kardeşim ekşını kusura bakmayın ama takımıma ne kadar kötüde gelse küfürbazda gelse alakadar etmez beni ya. Ben keyif almaya girmişim. Muteler geçerim. Stres yapıyorsa çıkarım oyundan. Gerçi elosu yüksek olup isyan edenede çok rastlamadım ama neyse. Bizde bir zamanlar bronz,silver,gold,plat,diamond idik. Lakin sabrettik tuttuk dilimizi. Bize küfür edenler bizden 2 lig altta kalırken biz zirveyi gördük.

Son düzenleme:
@chnzcn Platin1'e kadar dayanabildim. Platin 5 liginde Bronz 1 ligindeki oyun dönüyorsa bunda bir anormallik vardır. Sanırım sen şampiyonluk veya Usta aşamasındasın. Bu yoğunluğun sebebi de gün geçtikçe yaşı 7-8 olup aklını yavaştan kullanmaya başlayan küçük çocuklar bilgisayarına LoL indirip bir yolunu bulup siteden kayıt olup oyuna başlaması. Olgun kitlenin çoğunluğu çoktan sildi oyunu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
@chnzcn Platin1'e kadar dayanabildim. Platin 5 liginde Bronz 1 ligindeki oyun dönüyorsa bunda bir anormallik vardır. Sanırım sen şampiyonluk veya Usta aşamasındasın. Bu yoğunluğun sebebi de gün geçtikçe yaşı 7-8 olup aklını yavaştan kullanmaya başlayan küçük çocuklar bilgisayarına LoL indirip bir yolunu bulup siteden kayıt olup oyuna başlaması. Olgun kitlenin çoğunluğu çoktan sildi oyunu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
EUW serverindayım :D. Pişman değilim :). Farklı önereceğin bir isim var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı