Max 15.000 TL monitör önerisi

Bütçe
15000
Aklınızdaki modeli alabilirsiniz mantıklı.

VG27AQML1A almak mantiksiz, muadili olan G274QPX neredeyse 2000 TL daha ucuz.

27" 2K 240 Hz IPS;
27" 2K 240 Hz VA;
32" 2K 240 Hz VA;

Ve arkadaşın attığı monitör tertemiz IPS 2K 240Hz monitör neyine mantıksız dedin.
VG27AQML1A benim de onerdigim bir model zaten, neden kotu diyeyim onerdigim monitore? Ama muadillerinin 12K oldugu yerde VG27AQML1A'yi 15K'den almanin hicbir mantigi yok.

Gigabyte M27Q-X, LG 27GR83Q-B, MSI G274QPX ve ASUS TUF VG27AQML1A, birbirinin muadili olan dort monitor. Hangisi ucuzsa o onerilir, bu kadar basit.

VG27AQML1a almak mantiksiz, muadili olan G274qpx neredeyse 2000 TL daha ucuz.

27" 2K 240 Hz IPS;
27" 2K 240 Hz VA;
32" 2K 240 Hz VA;

Hocam bu MSI G274QPX-27 modelinin hiç Türkçe incelemesini bulamadım da acaba tavsiye eder misiniz?

@recepaslan Evet tavsiye ederim. Asagiya incelemesini birakiyorum. Bu arada @Berat3535 de kullaniyor, ona da aldirtmistim, dilersen kullanan birisinden de yorumlarini alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@recepaslan evet tavsiye ederim. Asagiya incelemesini birakiyorum. Bu arada @Berat3535 de kullaniyor, ona da aldirtmistim, dilersen kullanan birisinden de yorumlarini alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Berat3535 hocam yorumlarınızı bekliyoruz :)

@Berat3535 hocam yorumlarınızı bekliyoruz :)

Hocam merhaba ben 1.5 haftadır kullanıyorum. @BerkayZ87 sayesinde dediği ayarları yaptım eskisinden daha iyi oldu. VA panelden 165 Hz monitörden geçtiğim için 240 Hz olması beni aşırı çok etkilemedi ama renk kalitesi ve hız hissiyatı çok iyi genelde sadece FPS oyunları oynuyorum ayrıyeten filmler falan izliyorum eski monitörde renkler yokmuş gibi bu MSI monitörün gerçekten renk kalitesi muazzam geldi. Ayrıca monitörün sadece sol köşesinde 1 adet ölü piksel çıktı ama MSI zaten sıfır piksel garantisi vermiyor. Yerini unuttum gözüme gözükmüyor bile WQHD olduğu için normal QHD ekrandan daha geniş gözüne çarpmıyor bile. Şahsen almanı tavsiye ederim fiyat açısından en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı