Microsoft Store'dan program indirilmiyor

Ceuntry

Centipat
Daha fazla  
Windows 11 işletim sistemine sahibim ve sorunum şu ki Microsoft Store'da herhangi bir programa tıkladığımda güncelleme hizmetlerinden biri düzgün çalışmıyor hatasını alıyorum. Bunu düzeltmek için Regedit adlı programı açtım hizmetler adlı dosyadan 'wuauserv' adlı programı otomatik konumuna almaya çalıştım değer sayısını girdiğimde stars düzenleniyor. Değerin yeni içeriği yazılırken hata değer düzenleme hatasını alıyorum. Wuauserv dosyasını nasıl aktif hale getirebilirim?
Ayrıca tweaking programını denedim fakat ise yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı sizden kaynaklı değil, bugün bununla ilgili bir haber görmüştüm. Sorun Microsoft tarafından kaynaklı yani endişelenmenize gerek yok.

Sıkıntı sizden kaynaklı değil, bugün bununla ilgili bir haber görmüştüm. Sorun Microsoft tarafından kaynaklı yani endişelenmenize gerek yok.

Hocam peki Intel graphic Command Center (beta) adlı programı indirmem gerekiyor bu programı indirebileceğim bir yöntem var mıdır?

Windows 11 işletim sistemine sahibim ve sorunum şu ki Microsoft Store'da herhangi bir programa tıkladığımda güncelleme hizmetlerinden biri düzgün çalışmıyor hatasını alıyorum. Bunu düzeltmek için Regedit adlı programı açtım hizmetler adlı dosyadan 'wuauserv' adlı programı otomatik konumuna almaya çalıştım değer sayısını girdiğimde stars düzenleniyor. Değerin yeni içeriği yazılırken hata değer düzenleme hatasını alıyorum. Wuauserv dosyasını nasıl aktif hale getirebilirim?
Ayrıca tweaking programını denedim fakat ise yaramadı.
Hocam Görev Yöneticisi>Hizmetler konumuna gelin, ClipSVC hizmeti kapalıysa açın, açıksa hizmeti yeniden başlatın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

Hocam görev yöneticisi>hizmetler konumuna gelin, ClipSVC hizmeti kapalıysa açın, açıksa hizmeti yeniden başlatın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

Hocam dediğiniz hizmet durduruldu konumundaydı başlattım programı kapattım PC'ı yeniden başlattım şu an çalışıyor fakat bu işlem ne için ve herhangi bir değişiklik olmadı.

Windows 11 etkinleştirilmiş halde mi?
Evet hocam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı