Çözüm Monster v17.2.X performans sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Son düzenleyen: Moderatör:
@491279 Selamlar bende de abra a5 v17.2 var güncel BIOS sürümü nedir acaba?
Bende 1.07.04TFB5 var ve aşırı şekilde takılma ve donma sorunu yaşıyorum. Ayrıca gözlemlediğim kadarıyla anakart ekran kartına güç gönderemiyor. 60+15 watt sistemi olduğunu sanıyordum fakat daha 60 wattı göremedim.

@491279 selam bende de Abra A5 v17.2 var güncel BIOS sürümü nedir acaba?
Bende 1.07.04tfb5 var ve aşırı şekilde takılma ve donma sorunu yaşıyorum. Ayrıca gözlemlediğim kadarıyla anakart ekran kartına güç gönderemiyor. 60+15 watt sistemi olduğunu sanıyordum fakat daha 60 wattı göremedim.

Merhaba hocam.
BF26 şu an en güncel sürüm.
Konuda var önceki sayfalardan bulabilirsiniz nasıl yapılacağını birçok mesajda anlattım oradan bakabilirsiniz.

@491279 selam bende de Abra A5 v17.2 var güncel BIOS sürümü nedir acaba?
Bende 1.07.04tfb5 var ve aşırı şekilde takılma ve donma sorunu yaşıyorum. Ayrıca gözlemlediğim kadarıyla anakart ekran kartına güç gönderemiyor. 60+15 watt sistemi olduğunu sanıyordum fakat daha 60 wattı göremedim.

Ekran kartı 85W Monster'ın kendi sitesinde yanlış yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarım dün Monster desteğe 1.07.09TFB16 Abra A5 için yazım sürümünüz güncel dediler fakat bana verdikleri bilgi doğru mu nereden öğrenebilirim?

Hocalarım dün Monster desteğe 1.07.09TFB16 Abra A5 için yazım sürümünüz güncel dediler fakat bana verdikleri bilgi doğru mu nereden öğrenebilirim?

Ben v17.2 kullanıyorum galiba başka bir model kullanıyorsunuz onun hakkında bir bilgim yok ama çağrı merkezi ya da @Monster Destek'de eski BIOS sürümleri mevcut oluyor mesela v17.2'de öyle.

Klavye kontrol yazılımı 45 dakikaya forumda ban yediğim için paylaşamıyorum 45 dk. sonra yayınlayacağım buraya alıntılayacağım. youtube linki
@491279
Klavye kontrol yazılımı 45 dakikaya forumda ban yediğim için paylaşamıyorum 45 dk. sonra yayınlayacağım buraya alıntılayacağım. youtube linki
@491279
Virüstotal:Total
Merhaba Monster PC'lerde klavye efekt olmayışından mutevellit program yapma aşamasındaydık bu program karşımıza çıktı teşekkürler indirenler + refler beğenir ise sevinirim hepinize iyi günler.
Video:Youtube videosu
Program linki:Drive
VirusTotal:Total
@491279

Son düzenleme:
Herkese iyi günler bende Monster Abra A5 v17.2 kullanıyorum. Diğer arkadaşlarla aynı problemi yaşıyorum. En son BIOS sürümünü güncellememe rağmen ekran kartı kullanımı normalin çok alt seviyelerinde geziyor. Sonuç olarak oyunlarda istediğim verimi alamıyorum. İşlemci ve ekran kartından istediğim verim için yardımcı olabilecek birileri var mıdır? :)

Geri
Yukarı