Çözüldü MSI B450-A PRO BIOS Birbirine Giriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

curiousoftech

Kilopat
Merhabalar. Bugün sistemi topladım her şey sorunsuz neredeyse. BIOS Update'i biraz zorladı sadece R5 3600 için. Her neyse BIOS'a girdiğim an sistem kitleniyor. Neden bilmiyorum. Görselide bırakıyorum buraya. M-Flash'la son sürümü yüklemeyi vs denedim hiçbir fonksiyon kullanılabilir değil. BIOS dışında PC normal çalışıyor.

F92A032A-F78A-41B8-BD35-3E405DB35AD9.jpeg

Çözüm
Aynı sorun aynı dert farklı konu açan çözüm şu yeni bir monitör almak iyi bir şey. Sorununu monitör ile çözen arkadaşlar vark bende aynı sorun var gittim mağazaya monitöre bağladım sorun yok, evde eski VGA war ve TW'ye bağlıyorum birinde BIOS hiç gelmiyor birinde donuyor.

Sorunu çözdüm dostlar. TV asla kullanmayın desteklemiyor. Güncel bir monitör kullanın. Gaming monitör tercih özellikle. Eski tip monitörlerde ise 2, 3 yıl önceki VGA modellerinde ise VGA var ise aktif dönüştürücü kullanın. Bizzat yaptım ne BIOS'ta sorun var ne sistemde. Düzeldi.
Öyle yapacağım acayip sinir bozucu bir olay. Nereden araştırdıysam araştırayım bir şey bulamadım.

Aynı sorun aynı dert farklı konu açan çözüm şu yeni bir monitör almak iyi bir şey. Sorununu monitör ile çözen arkadaşlar vark bende aynı sorun var gittim mağazaya monitöre bağladım sorun yok, evde eski VGA war ve TW'ye bağlıyorum birinde BIOS hiç gelmiyor birinde donuyor.

Sorunu çözdüm dostlar. TV asla kullanmayın desteklemiyor. Güncel bir monitör kullanın. Gaming monitör tercih özellikle. Eski tip monitörlerde ise 2, 3 yıl önceki VGA modellerinde ise VGA var ise aktif dönüştürücü kullanın. Bizzat yaptım ne BIOS'ta sorun var ne sistemde. Düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı