Müstakil eve internet altyapısı nasıl getirilir?

M. Akif

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar burada adamın biri airfiber kurmuş, onu da absürt fiyatlara veriyor. Verdiği hızda 1 Mbps civarında. Bölgemde altyapı yok, çevre mahallelerde de bazı noktalarda bulunuyor. Ben buraya altyapı getirmek istiyorum ancak bunun için dilekçe vs. kimse umursamayacaktır bir kişi için. Bazı arkadaşlar foruma yazmışlar, miktarı kendileri ödediğinde getiriyorlarmış altyapıyı. Eve kadar interneti getirmenin maliyeti ne ise ben ödemeye hazırım, eğer beni aşmazsa tabii ki. Bu isteğimi kime iletmem gerekiyor?

Ben sıkıldım artık akşamları YouTube'u 144p takıla takıla izlemekten. Artık bir çözümü olsun bunun... 16 Mbps internete dahi razıyım, en azından oyunlarda 300ms 400ms olmayacaktır. 100 MB indirme dahi yapamıyorum, indirme iptal oluyor...

Arkadaşlar burada adamın biri airfiber kurmuş, onu da absürt fiyatlara veriyor. Verdiği hızda 1 Mbps civarında. Bölgemde altyapı yok, çevre mahallelerde de bazı noktalarda bulunuyor. Ben buraya altyapı getirmek istiyorum ancak bunun için dilekçe vs. kimse umursamayacaktır bir kişi için. Bazı arkadaşlar foruma yazmışlar, miktarı kendileri ödediğinde getiriyorlarmış altyapıyı. Eve kadar interneti getirmenin maliyeti ne ise ben ödemeye hazırım, eğer beni aşmazsa tabii ki. Bu isteğimi kime iletmem gerekiyor?

Ben sıkıldım artık akşamları YouTube'u 144p takıla takıla izlemekten. Artık bir çözümü olsun bunun... 16 Mbps internete dahi razıyım, en azından oyunlarda 300ms 400ms olmayacaktır. 100 MB indirme dahi yapamıyorum, indirme iptal oluyor...

Türk Telekom müdürlüğüne gidip bunu bildirin. Sizden her türlü dilekçe isteyeceklerdir. Sonra biz sizi arıyacağız olacaktır. Sende aramalarını bekleyeceksin. Uzun lafın kısası genelde içeride dayın varsa 1 günde getirirler. Yoksa ayları sürebilir.

Nerede yaşıyorsun hocam belki airfiber hizmeti veren firma vardır bölgende tabii dilekçe vermeyi unutma.

Mevki Önemli Telekom müdürlüğüne gitmek gibi bir hata yapmayın ilgilenecekleri varsa bile ilgilenmezler etrafında aynı durumu yaşayan benzer kişiler varsa en kötü 5-10 kişi toplayın o şekilde müdürlüğe dilekçe verin sırf 1 kişi için altyapı yada kablo çekmeye uğraşmaz telekom

Nerede yaşıyorsun hocam belki airfiber hizmeti veren firma vardır bölgende tabii dilekçe vermeyi unutma.

Ya ben bayağı alternatif araştırdım ama yok. İremnet var oda dediğim gibi işte.

Mevki önemli Telekom müdürlüğüne gitmek gibi bir hata yapmayın ilgilenecekleri varsa bile ilgilenmezler etrafında aynı durumu yaşayan benzer kişiler varsa en kötü 5-10 kişi toplayın o şekilde müdürlüğe dilekçe verin sırf 1 kişi için altyapı ya da kablo çekmeye uğraşmaz Telekom.

Yani bölgecek aynı airfiberi kullanıyoruz ve herkes aynı durumdan müzdarip ancak insanların internet hakkında tek bildiği şey tiktok/insagram Reels olunca pek katkıları dokunmuyor.

Ya ben bayağı alternatif araştırdım ama yok. İremnet var oda dediğim gibi işte.

Yani bölgecek aynı airfiberi kullanıyoruz ve herkes aynı durumdan müzdarip ancak insanların internet hakkında tek bildiği şey tiktok/insagram Reels olunca pek katkıları dokunmuyor.
hatay/hassa gülkent mahallesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı