Naruto: Shippuden filler bölümleri izlenir mi?

Ali35791001

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben Naruto: Shippuden'e geçtim ve bölüm filler olarak gözüküyor yani 57-71. bölümler arası filler gözüküyor. İzleyen varsa söyleeyebilir mi bu bölümle izlenmeli mi? Ve bundan sonraki fillerları da izlemezsem bir şey kaybeder miyim hikayeden? Yanıtlayan olursa çok sevinirim.

Seneler önce izlemiştim ondan çok hatırlamıyorum ama Kakashinin maskesini çıkarma ile alakalı filler dışında(Naruto Shippudende değil) hiçbir filler izlemeye değer değil. Hepsini geç hikayeden hiçbir şey kaybetmezsin.

Yani naruto'da filler çok neredeyse yarısı kadar diyebiliriz, tamamen size kalmış vaktiniz varsa ve izlemek isterseniz bakabilirsiniz yoksa ana hikayeyle ilgili bir şey kaçırmazsınız, bazı filler doldurma bölümler güzel oluyor aslında. :D

Seneler önce izlemiştim ondan çok hatırlamıyorum ama Kakashinin maskesini çıkarma ile alakalı filler dışında(Naruto Shippudende değil) hiçbir filler izlemeye değer değil. Hepsini geç hikayeden hiçbir şey kaybetmezsin.
teşekkür ederim ya aslında ben genelde bütün fillerları geçerdim naruto classicte de öyle yaptım ama şuan olduğum bölüm filler olmasına rağmen önemli gibi hissetirdi o yüzden sormuştum teşekkür ederim

Yani naruto'da filler çok neredeyse yarısı kadar diyebiliriz, tamamen size kalmış vaktiniz varsa ve izlemek isterseniz bakabilirsiniz yoksa ana hikayeyle ilgili bir şey kaçırmazsınız, bazı filler doldurma bölümler güzel oluyor aslında. :D
bazıları belki oluyordur ama şuan olduğum bölüm hem filler hem de çok sıkıcı olduğu için atlayacağım yine de teşekkür ederim

Merhaba, ben Naruto: Shippuden'e geçtim ve bölüm filler olarak gözüküyor yani 57-71. bölümler arası filler gözüküyor. İzleyen varsa söyleeyebilir mi bu bölümle izlenmeli mi? Ve bundan sonraki fillerları da izlemezsem bir şey kaybeder miyim hikayeden? Yanıtlayan olursa çok sevinirim.
shippuden'de bazı fill bölümleri önemli infolar veriyor aslında ama bana sorarsan izlenmez.

Aman hocam sakın. İzlerken insanı acayip bayıyor. Ben bir ara izlemeye çalıştım çünkü, birkaç bölüm anca dayanabildim. Ayrıca hikayeyi tamamen anlamak istiyorsan mangasını oku. Ben mangasını İngilizce okumuştum. Türkçe çevirisi var mı bilmiyorum.

Ben Shippuden'de 57-71 dışında tüm fillerları izlemiştim yanlışım yoksa. Pişman mıyım hayır, aksine zevk bile aldım. Kimisi bunu zaman kaybı olarak görebilir ama sevdiğin bir evreni izliyorsan fillerını da izleyebilmelisin. Gayet güzel arclarda var, mesela Ses 4'lüsü ile ilgili bölümler vardı filler olarak geçiyor, halbuki klasik Naruto'da manga canon karakterlerdi bunlar. Ve filler olmasına rağmen gayet zevkliydi. İzlesen de bir şey kaybetmezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı