Okullar kapanmasına az mı kaldı?

Sen benim saçlarımı gör knk beyazdan geçilmiyor herkes soruyor ne yaşadın bu kadar diye kaldıramıyorum artık ustaların hakaretlerini küçük görmelerini dışlanmayı sorunlu bir insan olduğumu düşünüyor herkes ailem bile değer görmüyorum kimseden bu yüzden bu hale geldim ve umarım üniversite hayalimi gerçekleştirip yeni bir sayfa açıp kimsenin yüzüne dahi bakmak istemiyorum acayip kötü durumdayım anlatılmaz yaşanır ve senin döneminde dostum 9.sınıfın ilk dönemlerinde gay damgası yemiştim sadece arkadaşımla omuz omuza elimizi attık ve koridorda yürüdük diye çok şey yaşadım çok şey gördüm insanlar değişti popüler kültür eseri hepsi o yüzden ne yapacağız bilmiyorum dostum Peter parker gibiyim yada joker şu sıralar :(
Kesinlikle katılıyorum hocam. Bende aynı sıkıntıları yaşıyorum. Ailem sürekli sınavlarda en iyi notları al diyorlar ama olmuyor. Anlatamıyorum.

Hocam baya az kalmış ya. Zaten 2 hafta sonra sınavları başlatacaklar. Baya ders yapmıyordum ders çalışmaya başlamam gerek of of.
Sınavlar konusunda korkma lisede kolay kolay sınıfta öğrenci bırakmazlar paşam lisenin çok da önemli bir yer olmadığını üniversiteye geçince anlayacaksın inan bana, psikolojik destek almanı önerebilirim bu konuda çünkü forumda sana mesaj atarak çözülebilecek problemlerin olmayabilir.

Sınavlar konusunda korkma lisede kolay kolay sınıfta öğrenci bırakmazlar paşam lisenin çok da önemli bir yer olmadığını üniversiteye geçince anlayacaksın inan bana, psikolojik destek almanı önerebilirim bu konuda çünkü forumda sana mesaj atarak çözülebilecek problemlerin olmayabilir.
Ailem 100 bekliyor hep.

Kesinlikle katılıyorum hocam. Bende aynı sıkıntıları yaşıyorum. Ailem sürekli sınavlarda en iyi notları al diyorlar ama olmuyor. Anlatamıyorum.
Sakin ol dostum önce derin nefes al ve biteceğine inan sallama okulu ya takma bu kadar taktıkça günler üstüne gelir durur salla keyfine bak zamanın tadını çıkar çünkü böyle zamanlar zor gelir.

Sakin ol dostum önce derin nefes al ve biteceğine inan sallama okulu ya takma bu kadar taktıkça günler üstüne gelir durur salla keyfine bak zamanın tadını çıkar çünkü böyle zamanlar zor gelir.
Umarım.

2 Haftadır da okula gitmedim. Yarın bi kuş kafalıların yanına gideceğim umarım güzel geçer.

Zaten bu önümüzdeki haftadan sonra da zaman çabuk geçer. Sınavlar başlayacak.

Ailem 100 bekliyor hep.
Sevdiğin dersler üzerine daha çok yoğunlaş onlardan yüksek notlar al sevemediklerine de çalış elinden geleni yap ailene de kendini açıkla. Düşük not bile alsan en fazla tartışırsın senin derslerine çalıştığını elinden geleni yaptığını görmeleri yeterli olacaktır belki de.

Sen benim saçlarımı gör kanka beyazdan geçilmiyor herkes soruyor ne yaşadın bu kadar diye kaldıramıyorum artık ustaların hakaretlerini küçük görmelerini dışlanmayı sorunlu bir insan olduğumu düşünüyor herkes ailem bile değer görmüyorum kimseden bu yüzden bu hale geldim ve umarım üniversite hayalimi gerçekleştirip yeni bir sayfa açıp kimsenin yüzüne dahi bakmak istemiyorum acayip kötü durumdayım anlatılmaz yaşanır ve senin döneminde dostum 9.sınıfın ilk dönemlerinde gay damgası yemiştim sadece arkadaşımla omuz omuza elimizi attık ve koridorda yürüdük diye çok şey yaşadım çok şey gördüm insanlar değişti popüler kültür eseri hepsi o yüzden ne yapacağız bilmiyorum dostum peter parker gibiyim ya da joker şu sıralar :(

Cidden gelecek sene liseye gidecegim ve bende bayağı korkuyorum boyle olaylar olur diye notlarim ortlama ile iyi arasi ama lise konulari (trigonoretmi vb.) Beni cok korkutuyor-inşallah universite hayalini gerceklestirebilirsin

Geri
Yukarı