PC için antivirüse gerek var mı?

Çok virüs programı var çeşidi belirsiz. Bir tane sağlam kullanışlı yormayan ciddi manada koruyanı varsa düşünebilirim. Tabii fiyatı da çok pahalı olmasın be.
Kaspersky Standard 1 yıl 1 cihaz 142 TL. Ek %10 indirim için "REDUC-10" kupon kodunu girebilirsiniz.

Kaspersky Standard 1 yıl 1 cihaz 142 TL. Ek %10 indirim için "REDUC-10" kupon kodunu girebilirsiniz.
Şimdi araştıyordum arada 100 200tl fark oynuyor çok önemli rakamlar değil. Kaspersky Standard değil de Plus veya Premium dikkatimi çekti VPN'de varmış Plus veya Premium önerir misiniz? Mobil içinde işime çok yarayacak bankalarla çok çalışıyorum.

Şimdi araştıyordum arada 100 200tl fark oynuyor çok önemli rakamlar değil. Kaspersky Standard değil de Plus veya Premium dikkatimi çekti VPN'de varmış Plus veya Premium önerir misiniz? Mobil içinde işime çok yarayacak bankalarla çok çalışıyorum.
Eğer programın yanında ek özellikler falan istiyorum diyorsanız Plus, Premium paketlerine bakabilirsiniz. Hayır program beni sadece korusun yeter diyorsanız Standard paket yeterli olacaktır. Kaspersky Standard, Plus, Premium ürünlerinde aynı antivirüs veritabanları ve aynı koruma bileşenleri bulunur.

Eğer programın yanında ek özellikler falan istiyorum diyorsanız Plus, Premium paketlerine bakabilirsiniz. Hayır program beni sadece korusun yeter diyorsanız Standard paket yeterli olacaktır. Kaspersky Standard, Plus, Premium ürünlerinde aynı antivirüs veritabanları ve aynı koruma bileşenleri bulunur.
Yavaşlatma konusuna ne diyorsunuz? Bu virüs telefonumu ve bilgisayarımı yavaşlatır mı? Telefonum ve Bilgisayarım öyle eski modeller değil.

Crack'tan uzak durmamı söylemişsiniz ama uygulamalar gerçekten pahalı crack mantıklı geliyor ama crack güvenilir mi onu denetleyebilirsem Crack'ı daha iiçimden gelerek kullanmak isterim. Antivirüs'ün Crack'lı uygulamaları tarayıp güvenilirse kullanmam sağlıklı mı sizce?
Daha önceden ekonomik özgürlüğüm yokken KMSpico kullandığım çok olmuştu ama artık orijinale geçtim tabii. Bende extra güvenlik taraftarıyım aslında ama Windows Defender ne derece kullanışlı bilmediğim için harici bir av mi o mu diye sormak istedim.

Çok virüs programı var çeşidi belirsiz. Bir tane sağlam kullanışlı yormayan ciddi manada koruyanı varsa düşünebilirim. Tabii fiyatı da çok pahalı olmasın be.

Türk Telekom mobil ve PC için mcafee® Total protection programı satıyor aylık 30TL bir ücret uygun yani ne derece korunaklıdır fikri olan var mı? Kaspersky mı McAfee mi?

Şu an 1 yıllık Kaspersky en pahalısı bile 240 TL, 1 yıl kullanıyorsun 240 TL veriyorsun ve seni her şeyden koruyor sence hangisi mantıklı?

Şimdi araştıyordum arada 100 200TL fark oynuyor çok önemli rakamlar değil. Kaspersky standard değil de Plus veya premium dikkatimi çekti VPN'de varmış Plus veya premium önerir misiniz? Mobil içinde işime çok yarayacak bankalarla çok çalışıyorum.

Kaspersky banka kartlarını ve telefonunda tamamen koruma altına alıyor.

Yavaşlatma konusuna ne diyorsunuz? Bu virüs telefonumu ve bilgisayarımı yavaşlatır mı? Telefonum ve bilgisayarım öyle eski modeller değil.

Benim sistemde RTX 3060 var performans düşüşü değil de performans artışı gördüm ek olarak bilgisayarı hızlandırma ve yer açma gibi veya sistem bileşenlerini güncelleme gibi her şey var programda 1 tuşla bütün yazılımları bütün bilgisayarı tarayıp eksik dosyaları bozuk dosyaları bilgisayarı yoran şeyleri temizliyor güncelliyor.

Şu an 1 yıllık Kaspersky en pahalısı bile 240 TL, 1 yıl kullanıyorsun 240 TL veriyorsun ve seni her şeyden koruyor sence hangisi mantıklı?

Kaspersky banka kartlarını ve telefonunda tamamen koruma altına alıyor.
Bu çok önemli çevremde 250bin tl, 1milyon tl dolandırılan arkadaşlarım var telefonlara sızıp kartlarındaki nakit para + döviz + alışveriş yapılıp üstüne kredi çekilmiş. Korkmuyor değilim ios kullanıyorum o güvenilir ama extra güvenilirlikten bişey olmasa gerek.
Benim sistemde RTX 3060 var performans düşüşü değil de performans artışı gördüm ek olarak bilgisayarı hızlandırma ve yer açma gibi veya sistem bileşenlerini güncelleme gibi her şey var programda 1 tuşla bütün yazılımları bütün bilgisayarı tarayıp eksik dosyaları bozuk dosyaları bilgisayarı yoran şeyleri temizliyor güncelliyor.
çok iyi benim ki 4060 beni de yormayacağını düşünüyorum o zaman.
Kaspersky sistem kaynaklarına minimum düzeyde etki eder. Sizi yavaşlatmaz ve iyi korur.
Bu çok güzel eğer bende de yavaşlama olmazsa bi ömür kullanırım dolandırıldıktan sonra 300 500 para vermesen anlamı yok.

Şuan %10 veriyor ve Premium olanı 5 cihaz için yıllık bu fiyat.

Dosya Ekleri

• virüs.png
    virüs.png
    46,9 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı