Pinlere bulaşmış termal macun nasıl temizlenir?

Lenmoxy

Hectopat
Daha fazla  
İşlemcimin termal macununu değiştirirken kenardaki bazı pinlere yanlışlıkla termal macun sürdüm. Büyük çoğunluğunu temizledim ancak birkaç pinin etrafında çok küçük bir katman oluştu. Bu sorun oluşturur mu? Nasıl temizlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalışıyorsa sorun olmaz. Diş fırçası ile temizleyebilirsin AMD işlemciye sahipsen.

Çalışıyorsa sorun olmaz. Temizlemek istiyorsanız da devre temizleyici spreyler ya da izopropil alkol kullanabilirsiniz. Yumuşak uçlu diş fırçası kullanın.

Çalışıyorsa sorun olmaz. Temizlemek istiyorsanız da devre temizleyici spreyler ya da izopropil alkol kullanabilirsiniz. Yumuşak uçlu diş fırçası kullanın.

Merhaba dostum işlemcimin pinlerine termal macun geldi dün sabah şimdi elektronik devre temizleyici aldım yagsız R5 5600X var zarar görmez değil mi sıksam ve hızlıca kururmu.

Direkt işlemciye sıkıcam işlemcinin pinlerine geldi aşagı kısma sıkıp temizlesem sorun olur mu işlemciyi cıkarırken sürüldü oraya.

Geri
Yukarı