POCO X5 Pro vs Samsung Galaxy S23 vs POCO X6 Pro

Bütçe
10.000

Pirateinthesky

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba. Bu 3 cihaz arasında kaldım. POCO X6 Pro haricinde diğerleri ikinci el. Yurt dışından alacağım için kayıt gibi bir sorunum yok. İkinci el telefon alabilirim. Sorun değil.

POCO X5 Pro 8/128 160€ yani 5270₺ civarına geliyor. İkinci el.
POCO X6 Pro 12/256 ise 300€ yani 9900₺ gibi bir fiyata geliyor. Sıfır.
Samsung Galaxy S23 ikinci el. 8/128 modeli 400€'ya yani 13.200₺ gibi bir fiyata denk geliyor.

Burada açıkçası POCO X5 Pro almak aklımda. Çünkü diğer cihazlar bütçenin 2 katı ediyor ve az bir para değil. Bu fiyat farkına çıkmaya değer mi? Telefon aldığımda uzun süre kullanan birisiyim. Bu nedenle merak etmekteyim.

Merhaba. Bu 3 cihaz arasında kaldım. POCO X6 Pro haricinde diğerleri ikinci el. Yurt dışından alacağım için kayıt gibi bir sorunum yok. İkinci el telefon alabilirim. Sorun değil.

POCO X5 Pro 8/128 160€ yani 5270₺ civarına geliyor. İkinci el.
POCO X6 Pro 12/256 ise 300€ yani 9900₺ gibi bir fiyata geliyor. Sıfır.
Samsung Galaxy S23 ikinci el. 8/128 modeli 400€'ya yani 13.200₺ gibi bir fiyata denk geliyor.

Burada açıkçası POCO X5 Pro almak aklımda. Çünkü diğer cihazlar bütçenin 2 katı ediyor ve az bir para değil. Bu fiyat farkına çıkmaya değer mi? Telefon aldığımda uzun süre kullanan birisiyim. Bu nedenle merak etmekteyim.
Samsung'dan şaşmayın derim hem diğer cihazlara göre uzun ömürlü olur

Aile üyelerimden birisi POCO X5 Pro kullanıyor ve memnun. Açıkçası 5K küsure POCO X5 Pro almak çok cazip geliyor. Farklar 2 katı fiyatına değecek mi?

POCO X6 Pro çok daha mantıklı. S23 ile değecek bir farkı yok.

Samsung fan boyluğuna gerek yok eğer işinizi görecekse X5Pro alabilirsiniz kötü özellikler sunmuyor.

Samsung fan boyluğuna gerek yok eğer işinizi görecekse X5Pro alabilirsiniz kötü özellikler sunmuyor.
Hiçbir markaya bağlı değilim. Uzun batarya ve fena olmayan bir kamera işimi görür. Eski telefonum Xiaomi mi note 10 lite'dı. Memnundum. Sadece fiyat farkı çok fazla. Sıfır alsaydım x5 pro almazdım ama ikinci elde fiyatı gerçekten çok iyi geliyor. Ama almışken zorlayın, 2 katını vermeye değer mi diye aklımı kurcaladı sadece.

Xiaomi'lerde genelde batarya performansı iyi oluyor ama kameradan çok bir şey beklememek lazım.

Hocam X6 Pro nerede satılıyor o fiyata? Kendiniz mi yurt dışındasınız yoksa biri size o fiyata mı getirecek?
Hocam ben yurt dışındayım. Burada bir alışveriş sitesi(Letgo gibi). Oradaki fiyatı 300€. Ama kendi sitesinden almak isterseniz 350€.

Link(Bulduğum)
Resmi Site.

Bu arada; sanırım 128 GB'lık bir Poco almak yerine bütçeyi arttırıp X6 PRO 512 GB alacağım gibi duruyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı