PS4 çok vahşi olmayan dövüş oyunu önerisi

Apple16

Decapat
Daha fazla  
PS4 için dövüş oyunu istiyorum 60 TL'ye Mortal Kombat 11 var ama bana çok vahşi geliyor. Bildiğiniz daha şirin, ufak, büyük herkesin oynayabileceği dövüş oyunu var mı?

Splitscreen olursa iyi olur.

Hocam şu anda PS Store'da 750TL diye biliyorum ben zamanında 200 TL'ye almıştım 😬

Bir tanıdığım Brawlhalla diye bir oyun önerdi bir de o nasıldır.

Fiyatı ne kadar.

Brawlhalla'da vakit geçirmelik basit bir dövüş oyunudur bir sürü karakter seçeneğide var arkadaşlarınızla ayrı makinelerden oynayabilirsiniz.

Hocam şu anda PS Store'da 750TL diye biliyorum ben zamanında 200 TL'ye almıştım 😬

Brawlhalla'da vakit geçirmelik basit bir dövüş oyunudur bir sürü karakter seçeneğide var arkadaşlarınızla ayrı makinelerden oynayabilirsiniz.

Biraz tuzluymuş indirim mi beklesem Tekken 6 falan varmış 250 liraya ama.

Tekken 6'yı oynamadım fakat 250 liraya alınabilir sanırım. Ben de şu an bir Tekken oyununa 750 lira vermem kesinlikle. İndirim beklenebilir tabii ki.

Tekken 6'yı oynamadım fakat 250 liraya alınabilir sanırım. Ben de şu an bir Tekken oyununa 750 lira vermem kesinlikle. İndirim beklenebilir tabii ki.

Beklenir ama değecek bir indirim gelir mi sizce mesela ben geçen gün 1500 TL Şimşek McQueen oyununu 104 liraya almıştım.

Hocam kesin bir şey demeyim ama büyük ihtimal indirimde 750TL'den 350-400 TL gibi bir fiyata düşer.

Geri
Yukarı