Psikolojik ilaçlar işe yarıyor mu?

Odin01

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bende OKB var. Daha önce ilaca başladım ama uzun süre kullanmadım. 2 ay kullandım, etkisini görmedim. Hem de kendim yeneceğim diye bıraktım, keşke bırakmasaydım 9 Eylül'de randevum var. Psikiyatr ile bende eskisi kadar olmasa da hayatımı etkileyecek derecede var, tekrar ilac kullanmaya başlarım. Büyük ihtimal doktor yazar çünkü işe yarıyorlar mı yarıyorlarsa ne kadar yarıyorlar?

Kendini meşgul edecek bir meşgale bulursan ve pskoljim bozuk demeyi bırakıp kendini iyi olduğuna inandırırsan hiçbir pskiolojik ilaç etki edemez sana. Sen seni bildiğin kadarsın kimsenin senin hakkında sende şu var sen bi psikolğa görün felan demesine aldanma. Kendini bil kendini ara kardeşim. Sonuç alırsın. Kendine bi uğraş bul oyun oyna yoğun bir işte çalış para kazanma yollarına bak. Hayatını yaşa ben hatalıyım deme. Psikolojik ilaçlarmıl şuymuş buymuş hayatını yaşamanı uzatır oyalarda oyalar seni. İşin özü kendini neye inandırırsan osun. Ben hastayım ben hasta olucam dersen hasta olursun. Ben mükemmelim ben sağlıklıyım ben aklıma koyduğumu yaparım dersen yaparsın. O kadar basit.

Kendini meşgul edecek bir meşgale bulursan ve pskoljim bozuk demeyi bırakıp kendini iyi olduğuna inandırırsan hiçbir pskiolojik ilaç etki edemez sana. Sen seni bildiğin kadarsın kimsenin senin hakkında sende şu var sen bir psikolğa görün falan demesine aldanma. Kendini bil kendini ara kardeşim. Sonuç alırsın. Kendine bir uğraş bul oyun oyna yoğun bir işte çalış para kazanma yollarına bak. Hayatını yaşa ben hatalıyım deme. Psikolojik ilaçlarmıl şuymuş buymuş hayatını yaşamanı uzatır oyalarda oyalar seni. İşin özü kendini neye inandırırsan osun. Ben hastayım ben hasta olacağım dersen hasta olursun. Ben mükemmelim ben sağlıklıyım ben aklıma koyduğumu yaparım dersen yaparsın. O kadar basit.

Tavsiyelerin için sağ ol her harfine katılıyorum.

@enoqhi okb yaşam kalitesini düşürüyorsa istediğini desin sorun yaşayacaktır.
Okb hastalığının detaylarını bilmiyorum lakin psikolojik her hastalığın inanç ile çözülebileceğine inanan birisiyim. Biliyorum bilimsel bir dayanağı olmuyor ama deneye dayalı olarak gerçekten tam manasıyla inanabilirsen işe yaradığını söyleyebilirim ve birçok örnek olduğunu araştırarak da öğrenebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı