Razer Leviathan V2 X nasıl AUX ile çalıştırılır?

djoguzhan55

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba forumdaşlar, Razer'ın bu soundbarını satın aldım ama geldikten sonra fark ettim ki sadece Type-C çıkışı bulunuyor, kutusundan Type-C for Type-C çıktı, bende direk Type-C for USB kablo ile bilgisayarıma bağladım, buraya kadar problem yoktu Razer'ın programıda tanıdı sounbarı, ama aktif olduğunda AUX'u iptal edip sadece tek Razer'ın soundbarından ses geliyor :( ben hepsini bir kullanmak istiyorum, internette satılan Type-C girişi çoklayıcı alsam hem güç hem de AUX kablosu ile bilgisayarıma takabilir miyim? Sadece AUX kablosunu taksam büyük ihtimal güç olmadığından aktif olmayacak onun için hem AUX hem de güç veren kablolardan biri lazım diye düşünüyorum veya farklı bir çözümü-deneyimi olan yazabilir mi? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-11-16 at 02.29.45.jpeg
    WhatsApp Image 2023-11-16 at 02.29.45.jpeg
    92,9 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    396,8 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    96,9 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    306,9 KB · Görüntüleme: 17
Dostum bende aldım kabloyu takmadan çalışmıyor Power tuşuyla. Anca öyle bağlantı yapıyor şarj ettim olmuyor.

Maalesef hocam Type-C girişini AUX ve Type-C girişi yapan çoklayıcı aldım,ama bu sefer de AUX devreye girmedi hatta Razer central ürünü görmedi, tek çözüm tek çalışması sistemdeki diğer ürünlerle beraber çalışmıyor.

Maalesef hocam Type-C girişini AUX ve Type-C girişi yapan çoklayıcı aldım,ama bu sefer de AUX devreye girmedi hatta Razer central ürünü görmedi, tek çözüm tek çalışması sistemdeki diğer ürünlerle beraber çalışmıyor.
Ya şimdi ben telefonda Bluetooth ile bağladım ama bir yandan usbc kablo ile sarjtaydi şarjdan çıkarınca kapanıyor bilgisayar da hiç kablo takmadan kullanamıyoz mu oyle diye aldım ben

PC'de henüz denemedim telefonda denedim PC yeni sistem topladım da ama telefonda Bluetooth ile bağlandı tamam ama kablo takiliydi arkasinda. Hiç takmadan olması lazim değil mi şarj da var. Diger ürünler derken anlamadım.

Kablosuz bağlantı olmuyor hocam,Bluetooth hoparlör mantığı içinde bataryası yok bu ürünün illaki güç istiyor,Bende 5+1 ve bir tane daha soundbarım var bunlar sorunsuz AUX'dan çalışıyor ama bu ürünü taktığımda direk sadece kendini aktif ediyor.

Kablosuz bağlantı olmuyor hocam,Bluetooth hoparlör mantığı içinde bataryası yok bu ürünün illaki güç istiyor,Bende 5+1 ve bir tane daha soundbarım var bunlar sorunsuz AUX'dan çalışıyor ama bu ürünü taktığımda direk sadece kendini aktif ediyor.
Yani arkasında kablo olacak diğer ucu da kasaya takilcak ama vidyolar da kablo görmedim ben öyle aldım ürünü.bnm anakart 5.2 Bluetooth var ama illa bağlanacak diyorsun kablo

Yeni konular

Geri
Yukarı