RDR2 PS5'de kaç FPS çalışır?

Sanırım olmayan kaynağı bulamadınız. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kaynak benim :) Diyeceğin var mı? PS2'den beri tüm konsolları çıktığı gün satın alan bir Sony manyağı olarak kaynağı benim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kaynak benim :) diyeceğin var mı? PS2'den beri tüm konsolları çıktığı gün satın alan bir Sony manyağı olarak kaynağı benim.

Ciddiye alınacak biri değilsiniz. Size kendiniz olan kaynağınızla başarılar dilerim. Satın aldığınız ürünün nasıl çalıştığını bilmiyorsanız yapacak bir şey yok. Merak edenler buradan kontrol edebilir. :D

Ciddiye alınacak biri değilsiniz. Size kendiniz olan kaynağınızla başarılar dilerim. Satın aldığınız ürünün nasıl çalıştığını bilmiyorsanız yapacak bir şey yok. Merak edenler buradan kontrol edebilir. :D

2160c, 4K ekran algıladığı zaman oyunu 4K'ye ölçeklendirmeye çalışıyor. Fakat gerçek 4K tadı vermiyor. HD ile 4K arasında bir görüntü deneyimi sunuyor. Benim bahsettiğim oyunun 2160p desteklemiyor oluşu. Umarım anlamışsındır.

2160C, 4K ekran algıladığı zaman oyunu 4K'ye ölçeklendirmeye çalışıyor. Fakat gerçek 4K tadı vermiyor. HD ile 4K arasında bir görüntü deneyimi sunuyor. Benim bahsettiğim oyunun 2160p desteklemiyor oluşu. Umarım anlamışsındır.

Benim bildiğim native 4K değil, dynamic 4K çalışıyor.

Zaten gerçek 4K olduğunu söyleyen olmadı yukarıda en başta native değil dedik. 2160c 1080p ile 4K arasında bir görüntü değil 4K'ya çok yakın bir görüntü. Oyunun sadece 1080p oynandığını söylüyorsunuz. Kanıt gösterince o 4K değil ki diyorsunuz. Daha fazla açıklamaya gerek yok bence.

Zaten gerçek 4K olduğunu söyleyen olmadı yukarıda en başta native değil dedik. 2160c 1080p ile 4K arasında bir görüntü değil 4K'ya çok yakın bir görüntü. Oyunun sadece 1080p oynandığını söylüyorsunuz. Kanıt gösterince o 4K değil ki diyorsunuz. Daha fazla açıklamaya gerek yok bence.
Hocam ben size değil yukarıda ki arkadaşa söyledim.

Sorun PS4 sürümü olduğu için olabilir ancak aksiyona bağlı olduğunu düşünmüyorum.

Ben PS5’te PS Plus aracılığıyla Remastered olmayan Spiderman Game of The Years Edition sürümünü oynadım. Oyun 10 numara akıcıydı. 30 FPS olduğunu sanmıyorum. Televizyonum 60Hz. Oyun muhtemelen 60 FPS oynandı.

Ben PS5’te PS Plus aracılığıyla Remastered olmayan Spiderman Game of The Years Edition sürümünü oynadım. Oyun 10 numara akıcıydı. 30 FPS olduğunu sanmıyorum. Televizyonum 60Hz. Oyun muhtemelen 60 FPS oynandı.
Yanlış mesajı alıntılamışım hocam.

Ben PS5'te PS Plus aracılığıyla Remastered olmayan Spider-Man Game of the years Edition sürümünü oynadım. Oyun 10 numara akıcıydı. 30 FPS olduğunu sanmıyorum. Televizyonum 60Hz. Oyun muhtemelen 60 FPS oynandı.

Yanlış mesajı alıntılamışım hocam.

Oynadığınız sürüm 30FPS bu arada. Ben dayanamadım oynamaya fazlasıyla rahatsız ediyor.

Yanlış bilgiler havada uçuşuyor. Ps5 için oyun 60 fps değil, yakın zamanda bir modcu tarafından 60 fps yapıldığı iddia ediliyor o kadar.

Witcher 3, gow 2018de 60 fps i cayır cayır hissediyordum. Bu oyunlardan sonra rdr2 ye geçince oyunun 60 fps olmadığını kendim de hissettim. Yabancı kaynaklarda ps5 30 fps olduğu yazıyor zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı