RX 6700 XT vs RX 6650 XT vs ARC 750

Bannerlord, Valorant, LoL, GTA 5 tarzı oyunları sağlam FPS de oynatsın yeterli.

RX 6650 XT'li sistem dostum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD'nin hataları ile uğraşmak istemiyorum diyorsan bu sistemde güzel güç kaynağı değiştirilmelimi dersen patlatcak bir güç kaynağı yok ama kalitelide değil.

RX 6650 XT'li sistem dostum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler kasayı değiştirmesem 12k ya alsam sıkıntı olur mu peki kasa ve psu kötü demişlerdi.
AMD'nin hataları ile uğraşmak istemiyorum diyorsan bu sistemde güzel güç kaynağı değiştirilmelimi dersen patlatcak bir güç kaynağı yok ama kalitelide değil.
Çok hata olur mu ki 6650xt çok daha iyi fps veriyor gibi.

Teşekkürler kasayı değiştirmesem 12K ya alsam sıkıntı olur mu peki kasa ve PSU kötü demişlerdi.

Çok hata olur mu ki 6650XT çok daha iyi FPS veriyor gibi.

AMD kullananlar dışında NVIDIA kullanıp hata alan kişi sayısı milyonda 2 falan AMD bazında hata daha fazla ne kadar azaltılsada.

AMD kullananlar dışında NVIDIA kullanıp hata alan kişi sayısı milyonda 2 falan AMD bazında hata daha fazla ne kadar azaltılsada.

AMD'da yaşanan hata WattMan hatası ve eskisi kadar olmuyor ve çözümleride var sizde abartmayın lütfen bir sürü AMD ekran kartı kullanan arkadaşım var sorun yaşayan olmadı.

AMD'da yaşanan hata WattMan hatası ve eskisi kadar olmuyor ve çözümleride var sizde abartmayın lütfen bir sürü AMD ekran kartı kullanan arkadaşım var sorun yaşayan olmadı.

Abartıyorum demedim dostum son 2 ayda bir sürü hata gördüm forumda yine bende belirttim zaten eskisi kadar olmasa da yine hataları var diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı