S23 FE nasıldır?

Tolga bbk

Hectopat
Yer
Kayseri Kocasinan
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
S23 FE almayı düşünürken birden aklım S23'e kaydı ama telefonla çok işi olan biri değilim. S23 FE beni 4-5 yıl idare eder mi, idare ederse S23'e o kadar para vermek istemiyorum.

Çok ısınan bir telefon kullanan bircok arkadaşım var bütçeniz nedir daha iyisini önerelim

Çok rahat idare eder. Güzel telefondur.

Çok ısınan bir telefon kullanan bircok arkadaşım var bütçeniz nedir daha iyisini önerelim.

Bütçem değişken aslında S23 de almayı düşündüm sonra aklım s 24'e de kaydı sadece o kadar para vermeli miyim bilmiyorum dediğim gibi telefonla oyun oynayan biri değilim sadece günlük birkaç iş Instagram Twitter gibi.

S23 FE almayı düşünürken birden aklım S23'e kaydı ama telefonla çok işi olan biri değilim. S23 FE beni 4-5 yıl idare eder mi, idare ederse S23'e o kadar para vermek istemiyorum.

Şarjı diğer Samsung'lara nispeten daha hızlı bitiyor ama IPhone'lara göre daha dayanıklı.
Onun dışında cillop gibi telefon ısınma muhabbeti filan yok.

Bütçem değişken aslında S23 de almayı düşündüm sonra aklım s 24'e de kaydı sadece o kadar para vermeli miyim bilmiyorum dediğim gibi telefonla oyun oynayan biri değilim sadece günlük birkaç iş Instagram Twitter gibi.
şöyle birşey var s24 ile s23'ün çok farkı yok ama şöyle bir fark var sanırım tanıtımda demişlerdi s24 daha yüksek çözünürlükte posta yükleyebiliyor sosyal medyaya hani o işteyseniz s24 falan alın derim. en temizi s24 şuan 7 sene android güncellemesi alacak onu alın derim 4 5 sene değil 10 sene götürsün tek seferde harcayın parayı.

O zaman fazlasıyla yeterlıdır kamerasının da iyi oldugunu dusunuyorum oyun konusunda ise oynarsınız ama ısınır onun dısında ısınsada FPS dususu yasayacagınızı sanmıyorum bu varsayımı Wild Rift ve PUBG uzerınden yaptım.

şöyle birşey var s24 ile s23'ün çok farkı yok ama şöyle bir fark var sanırım tanıtımda demişlerdi s24 daha yüksek çözünürlükte posta yükleyebiliyor sosyal medyaya hani o işteyseniz s24 falan alın derim. en temizi s24 şuan 7 sene android güncellemesi alacak onu alın derim 4 5 sene değil 10 sene götürsün tek seferde harcayın parayı.
İnternetteki satıcılara pek güvenmiyorum ne kadar garantisi olsa da bir ön yargım var bu yüzden mağazalardan alacağım orada da S23 FE 25k iken S23 35k S24 ise 42K en başta söylediğim gibi bu farka değer mi bilemiyorum.

Sen kimsin ve kimliğimi nasıl ele geçirdin? asdofpgşrlkdfh
Her neyse normalde cevap yazmayacaktım da ismini görünce yazmak istedim, madem öyle ciddi cevap da vereyim. Arkadaşa telefon bakarken S23 FE'ye göz atmıştık ve fiyat vs. derken şöyle bir tabloya ulaştık:
1719144135015.png

Yani sonuç olarak Honor 90 aldık.

Yeni konular

Geri
Yukarı