Samsung akıllı saat önerisi

durmus eren

Decapat
Yer
Seyhan/Adana
Daha fazla  
Redmi Note 10 telefon kullanıyorum telefona uyumlu olacak akıllı saat tavsiyesi yapar mısınız?

Mi Band tarzı istemiyorum oyuncak gibi duruyor.

Bu saat tarzı bir şeyler istiyorum bütçe maksimum 3000.

Redmi Note 10 telefon kullanıyorum telefona uyumlu olacak akıllı saat tavsiyesi yapar mısınız?

Mi Band tarzı istemiyorum oyuncak gibi duruyor.

Bu saat tarzı bir şeyler istiyorum bütçe maksimum 3000.
Amazfit GTS 2 Mini 40mm Siyah Akıllı Saat (Amazfit Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bunu öneririm. Hem bütçenizden çok daha ucuz hemde memnun kalacağınız bir model illa samsung istiyorsanız Samsung Galaxy Watch4 Bluetooth 40 MM Akıllı Saat (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatları ve Özellikleri kesinlikle alın.

Bunu öneririm. Telefonunla uyumlu. Tek kaybın EKG ve Tansiyon özelliklerini kullanamaman olacak. Onlar için de Samsung bir cihaz sahibi olman gerek.

Bunu öneririm. Telefonunla uyumlu. Tek kaybın EKG ve tansiyon özelliklerini kullanamaman olacak. Onlar için de Samsung bir cihaz sahibi olman gerek.

EKG ve tansiyon özelliklerini Samsung harici Android telefonlarda da APK yükleyerek kullanabilir, YouTube'da videoları var, test edildi, onaylandı. 🙂

EKG ve tansiyon özelliklerini Samsung harici Android telefonlarda da APK yükleyerek kullanabilir, YouTube'da videoları var, test edildi, onaylandı. 🙂
Resmi olarak desteği yok, APK kısmı beni ilgilendirmiyor hocam.

Huawei Watch GT 2 öneririm. Hele üstüne 200₺ daha koyup 3200₺ fiyata GT 2 Pro modelini bile alabilirsiniz. Hem çok şık hem batarya ömrü çok uzun hem çok kaliteli hem de özellikleri çok iyi.

Huawei Watch GT 2 öneririm. Hele üstüne 200₺ daha koyup 3200₺ fiyata GT 2 Pro modelini bile alabilirsiniz. Hem çok şık hem batarya ömrü çok uzun hem çok kaliteli hem de özellikleri çok iyi.

Ama çok kasıyor. GT2 bana göre alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı