Samsung neden laptop üretmiyor?

Samsung daha çok mobile yöneldi. Ama hala laptop çıkarmakta ama ona da laptop denemez daha çok klavyeli tablet gibi oluyor. Samsung Galaxy Book S, resmi olarak duyuruldu! mesela yakında snapdragon işlemcili laptop tanıttı.
piyasdaki markalarla yarışmak için de üretse keşke ilk laptopum olduğu için mi acaba sempatim var.
10 Sene R560 modelini kullandım hala çalışıyor.
evet zamanında güzel fiyata almıştım şimdiki fp laptoplara taş çıkarır cinsten 10 senelik cihaz.

İlk aldığım laptop samsun marka ve 9-10 yıllık ama taş gibi hala çalışır durumda şarj yerini ve kapak menteşelerini yaptırdım sadece temiz kullanan biriyimdir. Sizce neden diğer markalar gibi bu piyasada yoklar?
Ben de yaklaşık 3 sene önce 1809 sürümüne kadar Windows 10'un bütün sürümlerini yüklemeye (1511 hariç) başlamıştım. Şu an 8 yıllık olmuştur.

İlk aldığım laptop samsun marka ve 9-10 yıllık ama taş gibi hala çalışır durumda şarj yerini ve kapak menteşelerini yaptırdım sadece temiz kullanan biriyimdir. Sizce neden diğer markalar gibi bu piyasada yoklar?

Samsung mobil cihazlarda kendini geliştirmişken bilgisayarlara geçmesi çok saçma olurdu bence. Tek bir yere odaklanması şirketin gelecgi için daha iyi olur. Hem diğer şirketler de kazanır. 🙂

Samsung mobil cihazlarda kendini geliştirmişken bilgisayarlara geçmesi çok saçma olurdu bence. Tek bir yere odaklanması şirketin gelecgi için daha iyi olur. Hem diğer şirketler de kazanır. 🙂
Aslında hem ram hem ssd hem batarya hem ekran üretebilen bir firma için başka parçaya gerek yok. Diğer parçaları zaten intel, amd, nvidia gibi şirketler üretiyor. Bence hiç dışa bağımlı olmamasından karları gayet yeterli olur.

ben telefonlarını bir daha almam yıllar önce kullanmıştım ama laptop üretselerdi kesinlikle ilk tercihim olurdu.

Şimdi daha çok Celeron işlemcili bilgisayarlar üretiyorlar. Core 2 Duo ve ATI Mobility Radeon HD 4650'li notebook'larını özledik Samsung'un.
evet baktım laptop değil tablet üretiyormuş cidden. üzüldüm açıkcası. ürettikleri parçaları kullanan markaları daha pahalıya satın alıyor insanlar bunlar birleştirip laptop üretmiyor çok acayip

ben telefonlarını bir daha almam yıllar önce kullanmıştım ama laptop üretselerdi kesinlikle ilk tercihim olurdu.

Evet, cihazları çok alınıyor çünkü genelde satıcılar ve Servis sağlayıcıları şubelerinde Samsung cihazlar bulunduruyor. Halkımız da özelliklerden pek anlamadığı için "telefon olsun yeter.", deyip satın alıyorlar. Samsung'un özellikleri eskiden zamanına göre iyiydi şimdi ise çinliler pazarı ele geçiriyor.
Şimdi daha çok Celeron işlemcili bilgisayarlar üretiyorlar. Core 2 Duo ve ATI Mobility Radeon HD 4650'li notebook'larını özledik Samsung'un.

Celeron j1800, j1900 ? Bu tip bilgisayarlar mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı