Ses kaybı psikolojik mi?

Fear69

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Radeon Rx 580
İşlemci: İ3-9100F
Anakart: Asus Prime H310M-K R2.0
SSD: Ritek 2.5 SATA III 512GB
RAM: 16GB
Kulaklarimdan sanki ses %85 duyuyormuş gibi hissediyorum. Psikolojik mi bilmiyorum fakat eskiden sanki daha iyi duyuyordum. 2 3 ay once kulaklarim tikanmiş agriyordu. Bende burnumu kapatip ufledim kulaklarim açıldı. Fakat az duymaya başladım sanki. Sizce psikolojik mi?

Kulaklarimdan sanki ses %85 duyuyormuş gibi hissediyorum. Psikolojik mi bilmiyorum fakat eskiden sanki daha iyi duyuyordum. 2 3 ay once kulaklarim tikanmiş agriyordu. Bende burnumu kapatip ufledim kulaklarim açıldı. Fakat az duymaya başladım sanki. Sizce psikolojik mi?
Psikolojik olması zor gibi hocam bi görünün doktora hafife alınacak birşey değil duyamamak.

Doktor diye bir meslek var.

Zaten gittim hocam kulami temizledi ondan 2 hafta sonra tikandi gliserin damlasi aldim eczaneden acilir diye dokdum acilmadi bende yukarıda belirrtigim seyi yaptim.

Psikolojik olması zor gibi hocam bir görünün doktora hafife alınacak bir şey değil duyamamak.

Hocam duyuyorum aslında sacede sesler kulağimin icine kadar girmiyor eskiden sanki beynimden gecermis gibi hisserderdim simdi sanki orasinda duvar var ses ona carpiyor.

Zaten gittim hocam kulami temizledi ondan 2 hafta sonra tikandi gliserin damlasi aldim eczaneden acilir diye dokdum acilmadi bende yukarıda belirrtigim seyi yaptim.

Hocam duyuyorum aslında sacede sesler kulağimin icine kadar girmiyor eskiden sanki beynimden gecermis gibi hisserderdim simdi sanki orasinda duvar var ses ona carpiyor.
Bilmiyorum hocam isterseniz başka bir hastaneye gidin doktordan doktoro değişiyor çok verdiği teşisler.

Bu dediklerinizin aynısını doktora da söylediniz mi?

Hocam doktora gitmedim onceki gittiğimden sonra oldu. Duyuyorum herkes gibi hocam hiçbir sıkıntı yok fakat. Hani bir bassli muzik dinlerken kulağin titrer ya bende o olmuyor nedense.

Yeni konular

Geri
Yukarı