Sinan Oğan Erdoğan'ı destekleme kararı aldı

Ben şahsen bunların gerçekleşeceğini düşünmüyorum. Dediğim gibi bu benim fikrim siz nasıl düşünürsünüz karışmam.
AKP ve ittifakları verdikleri vaatleri tutmayacak diyorsunuz ve işinizi şansa bırakıyorsunuz yani.

AKP ve ittifakları verdikleri vaatleri tutmayacak diyorsunuz ve işinizi şansa bırakıyorsunuz yani.
Yıllardır AKP iktidar ve bunlardan hiç biri yaşanmadı. Bu yüzden yine bunların gerçekleşeceğini düşünmüyorum.
Bana göre asıl işimi şansa bırakmak KK'nın başa geçmesi.

Oy kullanabildiğini ve Kk'ya oy verdiğini baz alarak soruyorum.
Neden KK'ya verdin?

Neden mi KK'ye veriyoruz? Hemen anlatayım. Doları 20 TL yapmadı, 10000 TL'lik açlık sınırına 8500 TL asgari ücret verip bildiğin milletle alay edercesine porsiyonları küçültün demedi. Bizim vergilerimiz ile yandaş inşaat şirketlerine 3 kat daha pahalıya köprü yaptırmadı. Tek bir imza ile 9 milyar TL'lik vergi borcu silmedi. Türk kelimesini seviyor, Türkleri seviyor. Ülkeye onca mülteci almadı, ülkeyi Suriye'ye çevirmedi. 2 tane ayyaş gibi şeyler söylemedi. Mitinglerinde Erdoğan'ı yalanlamak için sahte montaj videolar göstermedi. Halkın dinini sömürmedi. Bizim paralarımız ile Aktroll gibi şeyleri piyasaya sürmedi. Sansür yasaları getirmedi. 3 hafta içinde 59 tane Hizbullahçı teröristi hapisten çıkartmadı. Deprem olduğunda saçma sapan yalanlar söylemedi. 13 yaşındaki çocuğa cumhurbaşkanına hakaret davası açmadı. Daha birkaç gün önce Marmaray'da geçim sorunları nedeniyle kız intihar etti. Azıcık vicdanınız olsun.

Yıllardır AKP iktidar ve bunlardan hiç biri yaşanmadı. Bu yüzden yine bunların gerçekleşeceğini düşünmüyorum.
Bana göre asıl işimi şansa bırakmak KK'nın başa geçmesi.
Tek haneli enflasyon vaadi nasıl gidiyor hocam? TÜİK'in makyajlanmış enflasyonunu bile görüyorsunuz.

Yıllardır AKP iktidar ve bunlardan hiçbiri yaşanmadı. Bu yüzden yine bunların gerçekleşeceğini düşünmüyorum.
Bana göre asıl işimi şansa bırakmak Kk'nın başa geçmesi.

Senin profil fotoğrafındaki araba anlaşılan sana ait o yüzden bu kadar keyfin rahatın yerinde anlaşılan.

Katılıyorum hocam. Bu heykelcilere milletimiz fırsat vermemeli.

Eki Görüntüle 1789531
Resmen terörist olduğunu haykırıyorlar ya. Adam gidiyor teröriste sayın, şehitlere kelle diyor. Terörist elebaşının kardeşini TRT'ye çıkarıyor.

Bu 25 milyon uyanmalı artık!

(!)

Önce, konuşuruz, yok anlamazlarsa vay hallerine! y*g terör örgütü değil diyene sormalı onu!

EuN8b7GXcAQmfAC.jpg

Geri
Yukarı